Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, NicolaeT a spus:

Prea greu sa ajung din Singapore. Hai tu la mine. Dar intre timp, de ce faci pe cavalerul alb ? Oricum nu pica niciuna. Cavalerii albi sunt doar folositi de femei ca sa le urce in tren bagajul sus ca sa poata ajunge la Chad al lor.

Ești la ma-ta. Poți oferi locația aici, fără ezitare, fără să te mai caci atât pe tine? Vreau doar... să discutăm. Și să îți arăt cum mi-am revenit total dintr-o pareză de plex. Hai, don't be shy... doar vreau să oferi locația reală a văgăunii orașului tău de provincie, cum eu am binevoit să fac. Și doar să discutăm.

Trebuie să înțelegi, și puțin îmi pasă ce crezi tu sau alții, că nu atitudinea ta e problema. Problema e că te-ai pus cu un om căruia i se mai spune și șmecher în lumea aia unde vei fi mereu respins. Și nu numai.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Enki a spus:

Faceti o intalnire roportal? :biggrin:

Eu chiar am oricând resursele necesare să pierd timp și să îi scot din văgăunile lor pe acești ciudați. Nu e belea să fii diferit, dar mai ești și nesimțit?

Așadar, s-a cam căcat pe el, fiind poate puțin surprins de cât de nepăsător pot fi.  Îi explică jitanu dă Cristi imediat ce și cum, ce să zică. 

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar crezi ca iese din vagauna? Nu are curaj, s-ar deconspira.

Acum 2 minute, Ciocârlan a spus:

Eu chiar am oricând resursele necesare să pierd timp și să îi scot din văgăunile lor pe acești ciudați. Nu e belea să fii diferit, dar mai ești și nesimțit?

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pus locația în timp real, poză cu mine vă puteți oripila pe topicul cu pricina, etc. 

Dacă pun și piesele făcute în FL Studio (cu licență cumpărată, că așa se face muzica) înnebunește. Mai deschide nu știu ce topic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, Enki a spus:

Dar crezi ca iese din vagauna? Nu are curaj, s-ar deconspira.

 

Ce să-i mai explic? M-am văzut cu membri de pe forum și chiar am avut plăcerea să discut în mod rațional cu vreo doi cu care efectiv mă înjuram aici.

Oricum, pentru un om cu probleme, se descurcă magistral de înțelept să se abțină de la a ne răspunde.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Am trait noua ani impreuna.

In primul an, am primit cel mai frumos cadou, pe Sabina, care s-a transformat in lumina ochilor mei, in Universul meu…in totul meu ! ❤️
Toata iubirea mea de pana atunci, pe care o aveam inchisa intr-un sertar al inimii si pe care nu am mai dat-o nimanui pana atunci, i-am dat-o ei !
Pe sotul meu nu l-am iubit niciodata ! Nu am putut !
Am facut echipa buna amandoi pe alte laturi ale vietii : bani, casa, concedii, dar latura atractiva, iubirea…nu exista !"
 
Inca o dovada ca femeile ii iau pe barbati doar ca donatori de sperma, si apoi dupa ce donatia s-a realizat, contractul se termina, si femeia devine din nou disponibila pentru Chad.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mai multe detalii:

"L-am intalnit, la un moment dat pe fostul meu sot.

Era un om bun, muncitor, glumet, ma facea sa rad, am simtit un fel de siguranta paterna din partea lui.
Nu imi placea cum arata fizic, nu era un barbat frumos, dar nu ma interesa asta... cumva ma simteam bine in preajma lui, protejata si imi placea ca ma respecta…simteam acel respect pe care mi l-a dat si prima mea iubire.
Dar nu simteam iubire ! Nu mai simteam acel fior, acea durere de burta si acele batai dese si apasate, de inima. Simteam doar bucurie, cand il vedeam."
 
Evident, la cat de bun, muncitor si glumet era, prea abuziv era cu uratenia aia, cum indraznea sa o sperie ca o sperietoare ?! Si normal ca a trebuit sa il paraseasca fiind atat de abuzator!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa continuam povestea:

"In acesti noua ani…am trait doar pentru a trai…am jucat in continuare roluri, am muncit, am facut bani, scoli, dar eu eram seaca. Si cand spun seaca…imaginati-va o nuca, care pare plina la exterior, verde, dar inauntru este goala, neagra si putreda. Exact asa eram eu !

Tanjeam in fiecare zi dupa iubire !
Imi doream sa simt atingerea cuiva pe pielea mea, sarutul cuiva pe buzele mele, mangaierea cuiva in parul meu…toate acestea…ale cuiva, dar nu ale lui !
Uram momentele noastre de intimitate, ma durea Sufletul si adormeam mereu plangand…"
 
Morala povestii asteia e ca exemplele pe care le dati voi "Ce tot aberezi NicolaeT, stiu eu cuplu de urat ca si tine cu frumusete, habar n-ai pe ce lume traiesti!" sunt aberatii pentru ca voi defapt nu intelegeti cum functioneaza lumea. Voua va vine totul de-a gata, ati prins cate un Chad, si aveti impresia ca peste tot e lapte si miere. Na.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×