Sari la conținut
Forum Roportal
Elena m1

Bani sunt mai importanți ca dragostea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Relația între sexe în România - relație canibalică - ea îl suge de bani sau îl omoară cu munca iar el o rupe pe ea în bătaie (la țărani mai ales), sau el se refugiaza in băutură / droguri (în mediul urban)

Avem intern zeci de mii de prostituate care activeaza prin rotație în toate orașele și orășelele și sute de mii la extern, una n-ar munci, partenerii lor de viață sunt interlopi cu bolizi de lux care fac cămătărie și trafic de droguri cu sprijin politic la cel mai înalt nivel - milionarii analfabeți ai României

Canibalizare plăcută! (eu zic că va veni o zi când nu veți mai fi! - decât niște nomazi sexuali pentru o coajă de pâine prin toată lumea, adică ceea ce ați fost la origine când va adus Traian in Dacia)

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragostea este un bun necesar dar se ofera pe bani!!!   Cine ofera mai mult, are parte de mai multa iubire, asta-i regula jocului.

Cu cat mai batran cu atat mai bine ca inainte de dragoste are Acte Legale de semnat, pe urma se fredoneaza melodia: - The Best is Yet to Come!!!

Altfel nimeni nu ia riscuri, pe aici cel putin.   Fiecare barbat vrea multe, dar plata de Minim pe economie nu acopera asemenea situatii "amoroase". 

In unele State nu prea se accepta casatorie intre unu de varsta foarte avansat, insa daca moare si fara casatorie, cine a stat cu el si l-a ingrijit va

mosteni tot ce are indiferent ce are scris in Testament.  

Meseria cea mai buna este ca nu se baga nimeni la un om sarac.  Casa, conturi bancare, nu datorii vrea fiecare pentru o munca de 24 de ore/zi. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În România, din 10 femei, 8 sunt curve psihopate iar 2 sunt din alea cu frigide ortodoxe (cu păianjeni la pizda care se fut direct pe avere).

Mentalitatea bărbaților care au reușit să pună șaua pe ele, așa zișii lover boy spun: CA BĂRBAT, ÎN ROMÂNIA, TOTUL E SĂ FII MAI PSIHOPAT DECÂT ELE (femeile), ALTFEL EȘTI TERMINAT!

Țiganii maneliști, zbierau in gura mare încă de acu 10-15 ani, TRAGEȚI DE FIARE! (adică să facă mușchi, sa poata sa facă față la curve, vezi influenceri ca Dorian Popa)

Eu cred ca in 10-15 ani, România va ajunge precum cartierul Kensington din Philadelphia, cu zombie aia drogati, de la lipsa totala de afectiune / empatie. 

Românașii or să se tăvălească în spume pe jos de la sevrajul drogurilor și nu vor știi de ce..

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În delirul de mai sus nu găsesc decât frustrare. Totuși am doua comentarii: mușchii aia nu se fac cu fiare ci cu steroizi caz în care nu ai cum sa faci fața... iar "vor știi de ce" e scris penal de incorect. Bună ziua. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Avalon73 a spus:

În România, din 10 femei, 8 sunt curve psihopate iar 2 sunt din alea cu frigide ortodoxe (cu păianjeni la pizda care se fut direct pe avere).

Eu n-am fost de 20 de ani in Romania dar am vazut aici pocaiti cu 35 de ani mai invarsta decat sotia care s-au pocait sa scape de acolo si aici vin la siguranta si lucruri garantate!!!

Cunosc si de alte religii care vin la maghiari la biserica si petreceri sa-si gaseasca femei pe langa nevestele de acasa si se exprima clar ca de femei pe locuri fixe au!!!

Dar si altele doctorite sau ce au mai fost in Romania, tot cauta munca de ingrijit un Matusalem de 100 de ani pentru bani si alte favoruri, mostenirea primeaza, nu muschii!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marș pe topicul dedicat. Nu împuțiți și aici cu ura voastră pe români. Marș. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DE REȚINUT: (femeia) cum o crești așa o ai! 

Bărbații români în marea lor majoritate sunt curvari , absenți emoțional în relația cu fiicele lor care preiau metodetele de seducție de la mamele lor, și anume scriptul sau scenariul de curvă debilă mintal dependentă de bărbați prin sexualitate. Dar vine vârsta când apune trupul și atunci ce te faci?

Românii au pierdut de muuult, de vreo 25 de ani, controlul asupra femeilor lor, pe care le-au hipersexualizat iar acum nu le mai pot sătura cu atenții , bani si posturi de muncă necuvenite (la stat)

Bulgărele curviei se rostogolește de muult în România, in 10-15 ani va ajunge la apogeu!

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deloc n-ai dreptate "(femeia) cum o crești așa o ai!"   :no: 

Femeia, este deja FORMATA cand se complica cu fr-un Mada'F*r, si nu se poate schimba in NIMIC de nimeni!!!   Nu copiii mici se marita sau se vand barbatilor, LEGAL, sper.

Cand se naste o fiinta are deja un caracter format in acel corp.  

N-ai auzit vorba aia???   Diplomele si Educatia iti deschid poarta spre angajare/acceptare la munca, insa ... lungimea fustei te tine pe pozitie si te avanseaza!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×