Sari la conținut
Forum Roportal
Elena m1

Bani sunt mai importanți ca dragostea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, The Unknown a spus:

Franta ... bate ... Anglia!!!   Mbappé o sa bage niste goluri cum numai el stie, macar 2, dar spectaculare!!!

Așa cred și eu, dar eu voiam să mă ajute dânsa cu un pronostic, cum de altfel o ajutăm noi cu sfaturi moca. Că e mai înțelept să te deschizi în fața unor străini, dar să nu ai nevoie de sfaturi avizate de la un consilier specializat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, Elena m1 a spus:

Nu am nevoie de consilier pentru relatii

Eu cred ca toata trolleala din toti acesti ani a fost facuta special ca sa prindă un moment pentru replica de mai sus. Monumental construit tot. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Enki a spus:

Eu cred ca toata trolleala din toti acesti ani a fost facuta special ca sa prindă un moment pentru replica de mai sus. Monumental construit tot. 

Până la urmă e troll, femeie, bărbat?

 

 

Cristi... băi Cristi!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă nu simt ca am nevoie, trebuie sa ma duc obligat. Nici eu nu am primit un răspuns concret ce sa fac cu situația mea. Dacă îmi spun ca merit mai mult, poate îmi spune la revedere și pierd banii. Daca continui asa, am banii dar sunt singura și nu ma pot gândi sa cunosc pe altcineva, deoarece femeile se atașează mai repede prin intimitate decât bărbații. Poate pana de Crăciun găsesc și eu rezolvarea la problema. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/6/2022 at 8:59 PM, Elena m1 said:

Cand spune ca nu am facut nimic cu viata mea, cred ca se refera la faptul ca nu am vrut sa ma casatoresc pana la 27 de ani sau sa am copii. Eu lucrez ca asistent medical, deci am un salariu normal, nu sunt milionara ca el. Imi spune ca trebuie sa imi fac un plan de viitor ca am 27 de ani, de parca eu am 47 nu el.  Cand ne-am vazut ma intrebat de ce nu ma casatoresc, imi place sa dorm imprejur. Imi spune anumuite lucruri sa ma faca sa ma simt prost, poate nu realizeaza. Sau poate ca trebuie sa imi fac un plan si sa incep prin ai spune la revedere.

Si de cand iti face el planu de viata ? Faci ce vrei, nu inseamna ca nu ai facut nimic in viata daca nu te-ai casatorit sa faci si un copil. Pai subtil isi si bate joc si tu stai cu el. Vrea sa te mariti cu el sa te aiba sub papuc, ai mare grija ! Adica il deranjeaza ca nu esti independenta cumva poate.

Faptu ca te condamna e un tampit, eu niciodata nu condamn pe cineva care nu gandeste ca mine. Si cand cineva te condamna nu prea te mai place. Mai bine fi independenta, ai salariu, ai job, fi asa si cauta pe cineva de varsta ta sa va placei sincer si reciproc si fa-ti viata ta fie ca te mariti sau nu. Si maritat, copii faci cand vei simti tu ca vrei, nu cand vrea altul.

Realizeaza ca iti zice alea ca sa te simti prost, ca precis inainte nu prea zicea asa, sau si daca zicea, era tot aia.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×