Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Mesaj de la iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, Vriies a spus:

N-ar fi continuat. 

Și până-n coadă, nah... n-o iubști, nu te iubește, mai e și grasă pe deasupra...despre ce discutăm? 

De ce n-ar fi continuat ? De ce alt motiv inventat s-ar fi legat ca sa se poarte asa urat cu mine ?

Pai discutam ca vreau si eu copii, si decat deloc, mai bine cu una care sa ma iubeasca ea chiar daca eu o vad grasa. Deci ar fi ok sa iau si-o grasa, dar n-ar fi ok daca grasa aia pe urma ar incepe sa faca alte probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poi, știu și io de ce n-ar mai fi continuat? Poate că nu i-o fi plăcut caracterul tău sau a simțit că o disprețuiești oleacă și că relația dintre voi va duce la o fundătură. No ofence.

Lasă, mai bine că n-ai luat-o. Nu. Nu e bine să iei una numa pentru că tu crezi că te iubește. Mai bine ia una pe care tu să fii convins că o iubești. Nah, părerea mea...

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Vriies a spus:

Poate că nu i-o fi plăcut caracterul tău sau a simțit că o disprețuiești oleacă

 

Pai daca-i grasa e grasa. Dimpotriva, un caracter ne-ok e unul in care desi e grasa ii zici ca nu e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, NicolaeT said:

Pai daca-i grasa e grasa. Dimpotriva, un caracter ne-ok e unul in care desi e grasa ii zici ca nu e.

Poi, nah, asta ziceam și io. Dacă e grasă și nu vezi altceva la ea, asta e! Pa și la revedere! De ce să vă complicați destinele, karma etc.? 

Tu ești băiat cât de cât arătos. Găsești tu una mai slăbuță, no problem, important e s-o iubești, că totul va veni de la sine.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Amarena a spus:

Moi aussi.

Ibidem

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Vriies a spus:

 Dacă e grasă și nu vezi altceva la ea, asta e!  Pa și la revedere!  Tu ești băiat cât de cât arătos. Găsești una mai slăbuță, no problem, important e s-o iubești, că totul va veni de la sine.

Erau vremuri ca una slaba nu trebuia la nimeni, in Romania!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.

Editat de Çukur Bitmesin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, gargbird a spus:

Ca să ajungeți la discuții despre căsătorie, ca femeia să îți spună că își dorește copii cu tine, asta înseamnă, ma frend, o relație deja sudată, solidă.    ... Păreri?

La acel punct culminant in care femeia'ti spune ca vrea copil cu tine, nu oricine ajunge.   Este un dar divin acel feeling intr-un moment intim.  Era frumos sa fie luat in considerare.  Nu necesita inel de diamant sau nunta de vis, este atractia naturala peste care multi trec usor, fiind convinsi ca mai e si alta mai deosebita.   

Nu vreau sa jignesc pe nimeni, stiu ca in ziua de azi a face copiii nu este prejudicios indiferent cu cine esta conceput dar numai de Punctul G se pomeneste mai rar.   

Si acest procedeu are mai multe nivele si trepte de evolutie, de asta de multe ori al doilea barbat/femeie nu mai apare in cale.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×