Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Va fi sau nu război în Ucraina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, adal* a spus:

Vad ca vrei sa zici ca pe topicul asta discuta in contradictoriu trolli rusi si idioti utili. Bine, fie ca tine.:smile:

ce nu te-ai prins tu de atata timp e ca al doilea termen se refera tot la primii.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Enki a spus:

ce nu te-ai prins tu de atata timp e ca al doilea termen se refera tot la primii.

Am inteles. Te consideri inutila. Nu inteleg de ce atata lipsa de self esteem la tine. Aveam alta parere.

Fii mai optimista.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, e inutil ce facem eu sau Vriies pe acest topic. N-am de unde sa scot atat cat sa cumpăr păreri pe net si nici n-am bani sa-mi fac ferma de trolli.

Sunt o inutila saraca.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

9 minutes ago, adal* said:

Vad ca vrei sa zici ca pe topicul asta discuta in contradictoriu trolli rusi si idioti utili. Bine, fie ca tine.:smile:

idioti utili

Hmm, e prima oară când adal se descrie pe bune și admirabil!  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Vriies a spus:

 

Hmm, e prima oară când adal se descrie pe bune și admirabil!  :smile:

:lol2::lol2:

dar ce repede a sarit in sus, ai observat?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Enki a spus:

Da, e inutil ce facem eu sau Vriies pe acest topic. N-am de unde sa scot atat cat sa cumpăr păreri pe net si nici n-am bani sa-mi fac ferma de trolli.

Sunt o inutila saraca.

Este inutil pentru ca nu aveti argumente. Abordare tefelista : nu esti cu noi,nu ai aceleasi pareri cu ale mele , esti platit de Moscova.

Fie-mi-as sila de astfel de personaje:

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
28 minutes ago, titi_greucean said:

 

Fie-mi-as sila de astfel de personaje: 

 

Asta e de acum 2 ani. Am și uitat de Cîțu. Da tot n-am înțeles cine era spionul rus, Marian Vanghelie? 

Pe Se: Io-s plătit de Moscova. Ca să fac antipropagandă, la derută. :wink: Da-mi dau puțin, că cică-i criză. Oricum, cred că  îmi ajung de o bormașină și s-ar putea să-mi rămână și de-un butoi cu murături, că n-am pus anu' ăsta. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 33 minute, titi_greucean a spus:

Este inutil pentru ca nu aveti argumente. Abordare tefelista : nu esti cu noi,nu ai aceleasi pareri cu ale mele , esti platit de Moscova.

Fie-mi-as sila de astfel de personaje:

 

 

Da, este inutil pentru ca banu bate argumentul cand e vorba de persoane amorale asa cum sunteti voi trollii de ferma.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, Vriies a spus:

Domnu Zod, nu o mai lungesc, pentru că nu o mai scot la capăt cu tine. Reiterez faptul pentru care nu mi cred în predicțiile tale:

1. Ucraina va fi hăcuită și bucăți din ea vor fi date Poloniei, Ungariei și României - predicție neîmplinită.

2. Kievul va fi ras din temelii - predicție neîmplinită.

Plus de asta, în argumentare, de multe ori  faci afirmații incorecte, ca să nu le spun false. Nu le mai iau din trecut, mă rezum numai la cea de azi:

3. Nu te supara dar iar citesti pe sarite, asa ca ma repet, Putin si alti lideri rusi au fost deja judecat si condamnati la Haga pentru genocid - nu există până acum o sentință a Tribunalului Internațional de la Haga cu privire la Putin.

 

Citesc si eu articole deoarece nu am acces la Haga, asa ca iau de bun ce citesc, restul treaba altora. 

Cat priveste Romania, Polonia, samd, predictia nu s-a adeverit si am si aratat deja de ce. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, Enki a spus:

ce nu te-ai prins tu de atata timp e ca al doilea termen se refera tot la primii.

Asemenea remarci nu ne fac cinste, pana la urma si noi primatele suntem tot mamifere care provenim tot din terapode primitive de tip reptilian, adica facem eforturi uriase ca sa acceptam societatea prin tarele noastre mamaliene, adica tot din necesitate, altfel toti suntem tampiti pentru fiecare dintre noi, deci nimic nou sub soare. 

Editat de zod
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×