Sari la conținut
Forum Roportal
Maeve.

Tutorial Barbati de evitat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Maeve. a spus:

Si cati ani aveau aceste mandre? 

Am intalnit 'colectionare' din astea de la 16 ani incoa. Ultima are 25. Sau 26.

 

Acum 2 minute, Maeve. a spus:

Oricum nu te-am vazut sa zici pe aici ca s-a incheiat si vreo relatie din vina ta. Fie erau curve, fie le luai de FWB ca nu intrau in standardele tale. Asa ca nu esti credibil.

Am spus pe undeva despre colega de clasa cumintica, ce si-a luat teapa de la mine. Si o alta, cu care nu m-am sincronizat.

In plus, am tot zis ca nu am ajuns la relatii, erau doar perioade de proba, impuse de obicei de ele.

Si am mai dat de inteles ca tipele alea erau pe placul meu.

Dar ce ai inteles tu? Ca tre' sa ma ataci, ca indraznesc sa judec finutele-minunatele-extraordinarele femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Maeve. a spus:

Barbatii echilibrati nici nu prea vorbesc despre fostele lor sau oricum nu intr-o maniera negativa. Fiecare isi asuma esecurile in tacere fara sa caute vinovati sau sa le prezinte povestea pe forumuri asa cum ai facut-o tu. Asa ca  asta e motivul pentru care te incadrezi in topic.

Tu faci ghid bazat pe experiente similare celor pe care le povestesc eu, si ma critici ca suntem pe acelasi subiect, sau cum? :lol2:

Mev', nu esti ok. Iutele nu iti face bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singura ta relatie a fost cu colega ta clasa. In rest nu ai fost in stare sa gasesti una sa te placa si sa iti placa. Dar vii aici sa ne zici ca dai numa de curve. Iti da o aura de barbat fatal. Ce sa mai. Hai ca m-am plictisit.

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Motorină a spus:

Tu faci ghid bazat pe experiente similare celor pe care le povestesc eu, si ma critici ca suntem pe acelasi subiect, sau cum? :lol2:

Mev', nu esti ok. Iutele nu iti face bine.

Ghidul meu nu era despre saracii barbati care dau numa de curve. Si atata au ei de povestit din viata lor. Referiri negative la alte femei.

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Maeve. a spus:

Singura ta relatie a fost cu colega ta clasa. In rest nu ai fost in stare sa gasesti una sa te placa si sa iti placa. Dar vii aici sa ne zici ca dai numa de curve. Iti da o aura de barbat fatal. Ce sa mai. Hai ca m-am plictisit.

Daca te ajuta copilarismele, la gradinita am avut gagica pe bune: ne placeam, imparteam jucariile, mancam impreuna, ne pupam, ne tineam de mana.

Cu colega de clasa, ne impiedicam pentru orice gest, deci a fost foarte putina relatie, din punctul asta de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Motorină a spus:

Daca te ajuta copilarismele, la gradinita am avut gagica pe bune: ne placeam, imparteam jucariile, mancam impreuna, ne pupam, ne tineam de mana.

Cu colega de clasa, ne impiedicam pentru orice gest, deci a fost foarte putina relatie, din punctul asta de vedere.

Am inteles. Te-ai stricat pe parcurs. Bine.  :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Maeve. a spus:

Ghidul meu nu era despre saracii barbati care dau numa de curve. Si atata au ei de povestit din viata lor. Referiri negative la alte femei.

Feminista exagerata!

Ai impresia ca doar noi suntem cu defecte. Pune si tu un film, fa altceva. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Motorină a spus:

Feminista exagerata!

Ai impresia ca doar noi suntem cu defecte. Pune si tu un film, fa altceva. :o:

Tocmai am zis ca barbatii echilibrati nu discuta urat despre alte femei. Si majoritatea oamenilor ( atat femei cat si barbati ) isi asuma esecurile fara sa caute vinovatii in exterior. O sa pun un film mai tarziu.

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Maeve. a spus:

Tocmai am zis ca barbatii echilibrati nu discuta urat despre alte femei. Si majoritatea oamenilor ( atat femei cat si barbati ) isi asuma esecurile fara sa caute vinovatii in exterior. O sa pun un film mai tarziu.

Dar femeile discuta, fac ghid, isi dau pe statie, scriu carti, etc :lol2:

Poate ti-e putin somnic, mai tarziu. Eu zic sa-l pui acum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Motorină a spus:

Dar femeile discuta, fac ghid, isi dau pe statie, scriu carti, etc :lol2:

Poate ti-e putin somnic, mai tarziu. Eu zic sa-l pui acum.

Citeste mai bine despre ce era in titlul acestui topic.Nu era vorba de frustrati si (non)relatiile lor. Ci de barbati de evitat de dinainte de a avea o relatie cu ei.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×