Sari la conținut
Forum Roportal
gianina panfil

dragostea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu k fac ceea ce trebuie si iti multumesc pt sfat!Am realizat de mult k am gresit dar nu vroiam sa accept dar acum mi-am dat seama k tresa accept pt k asa imi refuz mie dreptul la fericire in primul rand tresa ma gandesc la mine k sunt tanara si sunt destule persoane care ar vrea sa m faca fericita!Merit sa fiu fericita!Iti multumesc defapt va multumesc la toti

Bravo.Ai ajuns la concluzia cea mai buna pentru tine.Gandeste-te un pic.Tu esti tanara,pe cand el(sau poate ma insel) deja are si un copil.Complicatii inutile.........

Inca o data felicitari.Sper sa te si tina, nu in momentul in care il vezi sa......stii bine la ce ma refer.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Check-up reality: niciodata nu-si va parasi sotia si copilul pentru tine. Tu esti doar amanta si asa vei ramane. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema iubesc un barbat insurat care zice k si el ma iubeste de fapt mi-a si demonstrat k ma iubeste!Mi-a zis de multe ori k nu e fericit cu nevasta-sa dar nu vrea sa divorteze ca are o fetita si nu vrea sa o piarda!Am spus de multe ori gata dar il iubesc si il vreau doar pt mine!I-am cerut de multe ori sa ne despartin si sa ramanem amicii pt k asa mi-ar fi si mie si lui mai usor dar nu vrea!Cum sa-l conving k tresa aleaga pe una dintre noi?

Cel mai important este ca ai reusit sa te pui pe primul loc. Daca nu o faci tu , el nu o va face. Daca nu poate ramane amic cu tine, e doar dovada de un caracter slab. Eu zic sa nu mai incerci sa-l convingi de nimic. Da-ti un timp, ia distanta si dupa un timp o sa vezi iesirea din situatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As fugi as vrea sa dispar din viata lui si el din a mea dar nu pot

nu vreau sa ii faca asta sotiei lui dar nu dion cauza mea nu se inteleg nu se intelegeau nici inainte sa apar eu in viiata lui

Vorbeste clar cu el caci nici tie nu-ti face bine sa astepti.Daca pana acum nu a luat decizia sa se desparta si sa ramana cu tine,ce te face sa crezi ca acum ar lasa-o si ar sta cu tine,ar intemeia cu tine familia pe care cu ea nu a putut?te-ai intrebat din a cui vina nu merg bine lucruriule in acea familie?Te-ai intrebat ca daca s-ar casatori cu tine dupa un timp te-ar lasa caci a gasit pe cineva mai "bun"?Cantareste bine inainte de a lua o decizie!

"nu cladi fericirea ta pe nefericirea altuia!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×