Sari la conținut
Forum Roportal
Blues

Modificari forum

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 9 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

La mine nu merge. Chrome. 

Pare sa fie de la forum, probabil inca se lucreaza.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 31 minute, adal* a spus:

Daca si Lucia si Vriies folosesc tot unul din cele doua, inseamna ca problema este la forum.

Eu folosesc Chrome.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, Bogdan inca mai lucreaza la forum. Incet, incet, incep toate sa se aseze la locul lor. Sa speram. :smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 04.06.2018 la 22:31, adal* a spus:

Daca si Lucia si Vriies folosesc tot unul din cele doua, inseamna ca problema este la forum.

Bineinteles. De ce crezi ca am mentionat cu ce browser navighez aici?  :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 04.06.2018 la 23:09, ♫ Blues ♬ a spus:

Da, Bogdan inca mai lucreaza la forum. Incet, incet, incep toate sa se aseze la locul lor. Sa speram. :smile:

Nu ma deranjeaza deloc daca se ivesc probleme. Daca asta ai inteles. Din contra, pe mine ma amuza confuzia asta.  :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, am o nelamurire privitoare la logarea anonima. Isi are rostul, din mom. ce nu apare in bara din pagina principala a forumului userii activi inregistrati?

Daca vrea sefu' sa-si mai bata capu'...poate baga inapoi sageata care te trimitea in susul paginii?

Daca se poate, daca nu...nicio paguba.  :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, isi are rostul, din moment ce poti vedea toti userii daca dai click pe ''Utilizatori conectati'.

Sageata care te trimite in susul paginii este acum butonul 'Acasa', numai ca te trimite direct la pagina pricipala a forumului. 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cum vi se pare vouă, însă mie mie mi se pare că, în noul format, acest forum tinde să devină pustiu...

Nu mai vezi cine e logat și nu mai vezi cine postează, toți userii stau ascunși, nu mai ai acces la profilul niciunui user, nu mai poți vedea cine-ți dă like-uri...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ok noul format. Forumul mi se pare chiar mai populat decat inainte. Am vazut ca si-au facut aparitia si niste dinozauri. Imi pare rau ca nu vezi cine iti da reputatie, dar sa stii ca primesti puncte, pentru ca le si meriti.

Cei care stau ascunsi sunt cei care au stat si pana acum. Vezi cine e vizibil pe lista utilizatorilor logati. De asemenea, mai poti sa pui mausul peste poza de profil si mai ai niste optiuni acolo, cum ar fi sa vezi continutul unui utilizator care are profilul privat.

feat.png

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi placea mai mult forumul in vechiul format.

De fapt, no, si eu ma incadrez mai mult la "vec!hiul format" , chiar daca ma simt(inca) destul de tinerica din multe puncte de vedere...:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×