Sari la conținut
Forum Roportal
claudiux

Cercetare paranormal

Postări Recomandate

Eu va sugerez sa va si filmati... Daca cei cu Blair Witch Project au dat lovitura... de ce sa nu o dati si voi? :offtopic:

Daca nu vii si tu toata aventura pierde 23,4% din interes.Chiar si ca operator daca nu ca sa atenuezi si acolo conflictele potentiale sau in devenire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesant.....Ar fi frumos daca am merge.Dar imi dau seama ca intre ioanide si thunami vor aparea conflicte...sau poate nu,poate se inteleg altfel in realitate. :offtopic: Oricum ar fi o aventura interesanta.

Mie mi-ar fi cam "rusine" sa vin....din cauza ca voi sunteti adulti si eu.....adolescent(ca sa nu spun copil).

 

 

Ioanide......acest lucru am spus si eu...sa ne cunoastem prealabil,pentru ca o parte din gandirea noastra este pe acest forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte interesant.....Ar fi frumos daca am merge.Dar imi dau seama ca intre ioanide si thunami vor aparea conflicte...sau poate nu,poate se inteleg altfel in realitate. :offtopic: Oricum ar fi o aventura interesanta.

Mie mi-ar fi cam "rusine" sa vin....din cauza ca voi sunteti adulti si eu.....adolescent(ca sa nu spun copil).

Ioanide......acest lucru am spus si eu...sa ne cunoastem prealabil,pentru ca o parte din gandirea noastra este pe acest forum.

Sa nu iti fie rusine decat atunci cand prin spusele tale inteligente ne pui in incurcatura pe noi maturii.Ferice de tine ca la varsta asta gandesti.Altii prefera sa faptuiasca si apoi sa gandeasca.Cei mai multi.Intre oameni daca macar unul din doi este inteligent conflictul se aplaneaza gratie celui mai inteligent.Pa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu iti fie rusine decat atunci cand prin spusele tale inteligente ne pui in incurcatura pe noi maturii.Ferice de tine ca la varsta asta gandesti.Altii prefera sa faptuiasca si apoi sa gandeasca.Cei mai multi.Intre oameni daca macar unul din doi este inteligent conflictul se aplaneaza gratie celui mai inteligent.Pa!

 

 

 

 

 

 

Multumesc penru incurajare.

Dar eu cred ca aceste conflicte se starnesc din cauza parerilor diferite ale oamenilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai am ceva de spus:Chiar daca eu vreau sa merg...mama mea nu imi permite(stiu ca este o afirmatie copilareasca,dar cred ca toti ati patit asa)....deoarece sunt oameni straini....

Nu stiu cum sa o conving

Scuzati-ma de :blink: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca vezi lucrurile mai dramatice de cat sunt! Parerea mea este ca amandoi sunt oameni culti si bine crescuti! Daca se contrazic,nu inseamna ca se si iau de gat!

Da,cred ca "aventura" va fi f interesanta! este interesant sa vezi diferite reactii,diferite interpretari.....

 

 

 

 

In nici un caz nu m-am gandit ca nu sunt oameni culti sau bine crescuti.

Conflictul l-am interpretat ca si schimb de ideii(putin mai aprins),nici decum ca s-ar lua de gat. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In nici un caz nu m-am gandit ca nu sunt oameni culti sau bine crescuti.

Conflictul l-am interpretat ca si schimb de ideii(putin mai aprins),nici decum ca s-ar lua de gat. :blink:

A-ti luat-o pe aratura deja.Sau vreti sa ajungeti primii doar voi 2 intrun locnumai de voi stiut.Ce ve-ti face acolo desi diferenta de varsta este un pic mare,insa precedente exista.Cu toata simpatia pentru amandoi cred ca nu vor fi cercetari paranormale ci cat se poate de normale.Speram sa primim casete ce ce a-ti face voi acolo.Flori pentru toti.Bineinteles ca nu am vrut sa va jignesc insa imi place sa va tachinez.Salut si sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1,pe aratura nu am luat-o(nu am tractor :P )2,din ceea ce ai scris aici deduc,ca...in caz ca.... ,tu nu mergi si pt asta te urasc :D 3,explica-mi ce ai vrut sa spui cu diferente de varsta si cu precedentu`(daca te-ai referit la ce cred eu,te-ai "scos" cu penultima fraza din text ca,ca altfel...ce citeau ochisorii tai...nu erau tocmai cuvinte ortodoxe 8) )

P.S Vrei casete cu...indiferent ce facem? :)

Desi raspund foarte tarziu imi cer iertare.Vreau dvd cu ceea ce faceti.Pe un subforum am vazut o propunere directa de a face un film nu tocmai ortodox.Fara suparare cred ca daca imi dai dvd cu activitatile voastre dintr-un loc pustiu nu va mai fi nevoie de filmat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8)

Desi simt(doresc sa simt) ca este gluma,eu zic sa ne oprim aici si...eventual sa revenim la topic :D

SUBSCRIU!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×