Sari la conținut
Forum Roportal
claudiux

Cercetare paranormal

Postări Recomandate

am si eu o tema de discutat si de pus in practica.

 

vreau sa expunem aici cateva fenomene paranormale de la noi din tara ,pe care apoi sa le cercetam.de exemplu padurea baciu din cluj am auzit ca acolo se intampla multe ciudatenii,ce ar fi sa ne intalnim si sa mergem acolo pentru 2 zile in wekend.etc

eu nu spun ca sigur voi merge dar poate sunt altii interesati

,case cu fantome .ozn uri etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes: ...m-am cercetat, "par anormal" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) Mai ai de invatat....tinere :yam:

Adica tu ai discutat o practica si ai puso-n tema.Cercetam fenomenele,le facem paranormale si placam la vanatoare de fantome! ;)

Ma duc sa-mi incarc pistolul :(

:doh: cu apa sper!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o tema de discutat si de pus in practica.

 

vreau sa expunem aici cateva fenomene paranormale de la noi din tara ,pe care apoi sa le cercetam.de exemplu padurea baciu din cluj am auzit ca acolo se intampla multe ciudatenii,ce ar fi sa ne intalnim si sa mergem acolo pentru 2 zile in wekend.etc

eu nu spun ca sigur voi merge dar poate sunt altii interesati

,case cu fantome .ozn uri etc.

 

 

 

 

 

O idee interesanta.....Dar a ne intalni toti si sa plecam intr-o excursie in care se pune baza pe cunoasterea persoanei de langa tine,este cam greu(ceea ce vreau sa spun este ca acest lucruu deoarece nu ne cunoastem suntem ca niste straini unii fata de altii).

Dar sunt de acord cu ideea ta...mai ales ca as fi in stare sa trec peste "teama" de a cunoste un lumea spiritelor.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o tema de discutat si de pus in practica.

 

vreau sa expunem aici cateva fenomene paranormale de la noi din tara ,pe care apoi sa le cercetam.de exemplu padurea baciu din cluj am auzit ca acolo se intampla multe ciudatenii,ce ar fi sa ne intalnim si sa mergem acolo pentru 2 zile in wekend.etc

eu nu spun ca sigur voi merge dar poate sunt altii interesati

,case cu fantome .ozn uri etc.

Nu e rea ideea, eu am mai facut asa ceva si o fac in continuare. Cunosc oameni care din asta traiesc - e meseria lor. Nu e usor, nu ajunge doar sa mergi acolo si sa belesti ochii. Daca te gandesti la ceva de genul 'x-file', este posibil, totul e sa ai curajul sa mergi mai departe. Dar asta nu se face in 'week-end' intre un mic si o bere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa mergem acolo insa fara sa ne cunoastem unii pe altii in prealabil si apoi sa vezi ce lucruri paranormale ar iesi.Stabilim numai data si locul si o facem .Pe urma care mai raman intregi la minte ne reintalnim aici si povestim despre cele observate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
HAHAHA!Buna ideea! Sigur voi ramane singura care voi povesti pe aici...de ce? Pai va inebunesc pe toti! :offtopic:

Unde ziceati sa mergem? :o:

Deja avem ceva probleme din moment ce ne tot certam singuri cu monitoarele batand tastaturile.Asa in a real life am putea sa percepem mai bine ce vrea celalalt sa spuna nu doar sa presupunem.Cum te gandesti sa ne innebunesti?Nu de alta dar sa ne pregatim pentru orice eventualitate.Oricum aici pe forum pari coerenta si cu bun simt.

Editat de ioanide

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×