Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

In cautarea jumatatii pierdute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E destul de neobisnuit pentru mine sa incep un asemenea topic ..dar ...vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ....Ce calitati sa aiba .....ati cautat mult pana sa o gasiti?si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ...daca se repeta subiectul imi pare rau ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E destul de neobisnuit pentru mine sa incep un asemenea topic ..dar ...vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ....Ce calitati sa aiba .....ati cautat mult pana sa o gasiti?si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ...daca se repeta subiectul imi pare rau ..

Jumatatea visata in adolescenta? :D Unii se maturizeaza odata cu trecerea anilor... ajung sa inteleaga mai bine de ce au nevoie... ajung sa nu mai fie chiar atat de influntati de povestile altora de dragoste...

 

Fiecare are nevoie de ceva specific. Nu exista un tipar ideal pentru toata lumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jumatatile din adolescenta se dovedesc adesea insuficiente la varsta maturitatii ... Probabil ca fiecare la un moment, gaseste o jumatate perfecta momentului si ideal ar fi ca aceea jumatate sa ramana perfecta pentru totdeauna .

Dar asa cum a spus si Cavalerul, nu exista tipare .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E destul de neobisnuit pentru mine sa incep un asemenea topic ..dar ...vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ....Ce calitati sa aiba .....ati cautat mult pana sa o gasiti?si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ...daca se repeta subiectul imi pare rau ..

 

e ciudat cred , dar nici macar in frageda pruncie n'am visat un ideal , un model...nici macar o culoare de ochi , un stil de a gandi nu as putea sa'ti spun...m'a pus pe ganduri rau topicul tau...nu caut nimic...intr'un fel , desi nu suna intreg adevarat , e ca si cum as astepta ceva ce stiu ca veni , mult dincolo de ceea ce as putea eu inchipui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E destul de neobisnuit pentru mine sa incep un asemenea topic ..dar ...vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ....Ce calitati sa aiba .....ati cautat mult pana sa o gasiti?si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ...daca se repeta subiectul imi pare rau ..

cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ...rasp: ce aiurea e intrebarea. cand e sa te atinga amocul, te arde nu gluma fara categorisiri

ati cautat mult pana sa o gasiti?....rasp: de regula nu o gasim niciodata, tot speram

si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ....rasp; cert NU

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti

 

 

Cum adica sa vreau sa ma indragostesc? :D Il vad pe unu` pe strada si zic "Gata,de asta vreau sa ma indragostesc!" ?

Parca asta venea de la sine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E destul de neobisnuit pentru mine sa incep un asemenea topic ..dar ...vreau sa stiu cum ati dorii sa fie persoana de care ati vrea sa va indragostiti ....Ce calitati sa aiba .....ati cautat mult pana sa o gasiti?si sunteti sigur ca ea/el este jumatatea pe care o visati atunci cand erati in adolescenta ...daca se repeta subiectul imi pare rau ..

 

-nu ai cum sa sti cum va fi,eu sunt de parere ca nu va fi, in nici un caz ,cum ti-o inchipui ci cu totul diferit.

-nu cauti , cauti degeaba ,cred ca ti se da de undeva de sus!

-cu siguranta..depinde..totul este relativ,in nici un caz nu este persoana pe care o visam in adolescenta,desi atunci nu ma gandeam la'' jumatate ''ci doar la un tipar care credeam ca-mi place.

asta e opinia mea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×