Sari la conținut
Forum Roportal
daniela 66

exista oare barbati care nu sunt foarte complicati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa cred si eu..barbatii sunt simpli..fata de femei care sunt extrem de complicate incat nu se inteleg nici macar unele pe altele...sau pe ele insasi... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa cred si eu..barbatii sunt simpli..fata de femei care sunt extrem de complicate incat nu se inteleg nici macar unele pe altele...sau pe ele insasi... :lol2:

foarte simplu??? --> trebuie sa fii unilateral, ca sa ma exprim asa (nu este cel mai fericit termen, ma rog)

Ca sa ajungi sa te intelegi nu trebuie sa fii simplu! Ca sa fii om simplu nu trebuie sa fii barbat! Reiau! Ca sa ajungi sa te intelegi trebuie sa stii sa fii sincer in primul rand cu tine insuti. multi nu reusesc asta, fie de partea sexului frumos ori a celui "simplu" :cry:.

De obicei un barbat care pare simplu cel mai probabil este dezinteresat! nu zic de ce anume, poate foarte interesat de propria lui persoana.

Restul lucrurilor care le caracterizeaza pe femei,cumparaturi, machiaj, silueta, tot pentru voi sunt. ar trebui apreciate! Iar daca nu, nici o problema sunt si femei foarte simple, alegeti de acolo :)

Cristiann, te declarai un om fermecator, ce s-a intamplat cu "neitelesul" din tine ?

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa Dulcica , eu incerc sa fiu fermecator, dar nu garantez ca reusesc de fiecare data...si farmecul nu are nici o legatura cu simplitatea..poti sa fii fermecator si simplu in acelasi timp.. :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×