Sari la conținut
Forum Roportal
daniela 66

exista oare barbati care nu sunt foarte complicati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca barbatii sunt complicati. Sunt diferiti de femei ceea ce este normal.

Nu stiu de ce vor femeile sa ne schimbe, sa ne faca altfel decat suntem. Presupun ca la asta te-ai referit cand ai zis de "batut capul".

Avem si noi tabieturile noastre asa cum si femeile le au pe ale lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma pricem la barbati !...dar cred ca sunt tot atat de multi cate femei sunt cu care nu trebuie sa-ti bati capul. Se spune ca numarul de "blonde" este egal cu numarul de "blonzi"

dar eu am o alta problema !! ...si eu am fost acuzat ca sunt un partener care "complica lucrurile"...sau cum spui tu trebuie sa-ti bati capul...am inteles bine ???...asta intrebi de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ma pricem la barbati !...dar cred ca sunt tot atat de multi cate femei sunt cu care nu trebuie sa-ti bati capul. Se spune ca numarul de "blonde" este egal cu numarul de "blonzi"

dar eu am o alta problema  !! ...si eu am fost acuzat ca sunt un partener care "complica lucrurile"...sau cum spui tu trebuie sa-ti bati capul...am inteles bine  ???...asta intrebi de fapt?

 

 

ceva de genul asta ! de ce barbatii complica lucrurile cand nu trebuie si vice versa? sau oare este o chestiune care depinde doar de caracterul fiecaruia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..uite eu cand ma implic intr-o relatie sunt foarte "complicat"...chiar distructiv, dar involuntar...din dorinta de a face bine, de a-mi proteja relatia...tind sa o sufoc... :-

dar cand relatia este ceva pasager..chiar devin pasiv..accept orice compromis..evit comentariile...sunt un partener ideal!! :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DA :!: :dee Exista barbati care nu sunt foarte complicati si care se implica foarte mult intr-o relatie fara a o distruge. Eu cunosc un astfel de specimen :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt convins ca nu ai sa-i divulgi identitatea....asemenea specimene sunt pe cale de disparitie :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×