Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu iti doresc din toata inima sa afle una de alta, sa te ajute ele sa te decizi.

Ce-i cu coimaneala asta, esti barbat sau mamaliga? Iti convine ca stau amandoua dupa p..a ta, este? E misto asa sa te simti taur comunal.

Ce misto esti tu, ma. Mor femeile dupa tine.

Tu de fapt nu vrei sa fii cu niciuna. Le tii doar incurcate pe amandoua, nu le lasi sa-si vada de viata lor, sa isi gaseasca pe cineva care sa le iubeasca si sa le RESPECTE. iti place sa te joci cu amandoua. Te fac sa te simti viril, cine p..a mea mai f.. doua deodata?! Esti cel mai smecher din curtea scolii. Pentru ca POTI.

 

Esti in DEPRESIE?! Hai sictir.

Editat de Amarena
  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu la ideea ca decizia nu apartine unei singure persoane, pentru ca nu toata lumea are datele problemei. Sotia ar trebui sa aiba alegerea proprie, in cunostinta de cauza. iar amanta ar trebui sa stie si ea ca exista o sansa de 50% sa isi piarda vremea.

Nu vreau sa judec, pentru ca am mai vazut situatii de genul asta, unde erau amandoua duse de nas... cu anii. Ori nu cred ca e corect.


Esti in DEPRESIE?!

 

E posibil... dar tot nu e corect.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti doresc din toata inima sa afle una de alta, sa te ajute ele sa te decizi.

Ce-i cu coimaneala asta, esti barbat sau mamaliga? Iti convine ca stau amandoua dupa p..a ta, este? E misto asa sa te simti taur comunal.

Ce misto esti tu, ma. Mor femeile dupa tine.

Tu de fapt nu vrei sa fii cu niciuna. Le tii doar incurcate pe amandoua, nu le lasi sa-si vada de viata lor, sa isi gaseasca pe cineva care sa le iubeasca si sa le RESPECTE. iti place sa te joci cu amandoua. Te fac sa te simti viril, cine p..a mea mai f.. doua deodata?! Esti cel mai smecher din curtea scolii. Pentru ca POTI.

 

Esti in DEPRESIE?! Hai sictir.

Iti accept criticile dar totusi cred ca ai putea fi un pic mai diplomata.

Ai citit ce am scris de la inceput sau?..doar printre picaturi?

Cred ca daca eram asa cum spui tu un taur comunal, un curvar pe scurt, nu ma interesa altceva decat sa f.t si punct.

Si da..sunt in depresie pt ca ma pun in locul amandurora si e nasol..si am mustrari de constiinta. De aceea am spus ca trebuie sa iau o decizie pt ca nu mai pot continua asa.

Daca la inceput a fost o aventura..pt ca incercam sa umplu golul pe care l aveam in suflet, acum nu mai este vorba de asa ceva.

Egoist? Daca eram egoist nu ajungeam aici...ma despărțeam de sotie de prima data cand m a înselat si punct. Insa am iertat o pt ca e vorba de niste ani in spate..Si pana la urma..nu toti suntem egoisti in felul nostru? Eu trebuie sa aleg sa ma gandesc careia ii este bine sau sa aleg cum mi ar fi mie mai bine?..sa afle una de alta? Poate vrei sa spui sa afle sotia de amantă..ca invers deja se stie.

Inca o data imi dai dovada ca citesti printre rânduri..

atat

Cred ca ai fost cea mai scurta si la obiect.

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...  cum mi ar fi mie mai bine?..sa afle una de alta? Poate vrei sa spui sa afle sotia de amantă..ca invers deja se stie.

Daca pan-acum nu stie sotia de amanta, n-are rost sa complici cazul acum!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot, stai linistit. Esti doar un baietel. Un barbat nu ar fi tergiversat atat situatia. Iti bati joc de doua femei. Poti sa baigui tu ca le iubesti, pana faci spume la gura.

Stai sa-mi sterg o lacrima... golul din suflet? Sa ne fie mila de tine, esti intr-o situatie nasoala, bietul de tine.

Ce te aia atata pe tine ? De ce nu iei o decizie? Cineva tot o sa sufere. Nu ai cum sa faci in asa fel incat sa va fie bine la toti trei. Intelegi?

Ai iertat-o pe naiba, te-ai razbunat, ai inselat-o si tu. Si ea acum nu are dreptul sa-ti scoata ochii, doar ea a inselat prima. Corect?

 

Nu vreau sa fiu diplomata, nu am nici un interes. Ti-ai expus rufele murdare aici.. suporta consecintele.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si da..sunt in depresie pt ca ma pun in locul amandurora si e nasol..si am mustrari de constiinta. De aceea am spus ca trebuie sa iau o decizie pt ca nu mai pot continua asa.

Daca la inceput a fost o aventura..pt ca incercam sa umplu golul pe care l aveam in suflet, acum nu mai este vorba de asa ceva.

Egoist? Daca eram egoist nu ajungeam aici...ma despărțeam de sotie de prima data cand m a înselat si punct. Insa am iertat o pt ca e vorba de niste ani in spate..Si pana la urma..nu toti suntem egoisti in felul nostru? Eu trebuie sa aleg sa ma gandesc careia ii este bine sau sa aleg cum mi ar fi mie mai bine?..sa afle una de alta? Poate vrei sa spui sa afle sotia de amantă..ca invers deja se stie.

 

 

Ce te face sa crezi ca sotia ta nu stie de amanta? Daca crezi asta, chiar ca esti un caz pierdut.  

Sotia ta se preface ca nu stie. N-are curajul sa te infrunte cu asta, constienta ca discutia ar duce sfarsitul relatiei.

Nu cred ca ai sa reusesti sa-ti ierti in totalitate sotia.  Nu te condamn pt. asta, ci iti zic ca daca ai fi iertat-o, paraseai de demult amanta. Cand ceva nu mai merge, nu merge si buna pace.

Cat despre amanta...iar n-am o parere prea buna.

A acceptat relatia cu tine desi stia ca esti insurat. A acceptat de buna voie sa fie manta de vreme rea.

In concluzie, nici o graba. Are balta peste. 

Privitor la tine, fii mai putin naiv si maturizeaza-te.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se prefac doar, deloc nu-s naivi, e experienta noua pentru toti conditia si poate le si convine ... e parere personala doar!   devien o moda acest fel de a trai si pe aici insa motivul e alta.  

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai dupa ce dormi in acelasi pat cu amandoua o sa poti sa iti dai seama cu cine trebuie sa ramai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai dupa ce dormi in acelasi pat cu amandoua o sa poti sa iti dai seama cu cine trebuie sa ramai.

:))))))))))))))

 

mi-am varsat ceaiul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×