Sari la conținut
Forum Roportal
StHoria

rochii de seara si rochii de mireasa la comanda

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ba da! un singur user cu mai multe nick-uri. el posteaza -  el raspunde. :lol:


si ca sa fiu ontopic, nu imi place absolut nicio rochie. nu as purta niciuna. ultimile ma duc cu gandul la draperiile bunica-mii de acu 30 de ani, a 2-a zici ca e burlan, aia lunga in spate si scurta in fata, pfff -thanks, but no thanks. materialele alea lucioase, pas..

 

dar nu te poti caca in gustu' omului, nu?

Editat de Ampera
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ziceam ca astept si alti useri care sa comenteze, ma refeream la alte persoane in afara frustratelor care stau non stop pe forumul asta (20k postari), care vad ca doar asteapta o ocazie de a se refula. Mai uitati-va in oglinda din cand in cand. Poate va ajuta. Topic inchis. O zi frumoasa.

Editat de StHoria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu accepti faptul ca nu toata lumea place creatiile astea? asta-i buna!

 

nu e vorba despre frustari, as putea zice ca tu stai nasol rau la capitoul feedback care nu iti convine.

 

topic redeschis  :lol:

Editat de Ampera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu realizezi cat ma ajuta faptul ca am aflat ca tinutele astea nu mai sunt de actualitate si nu sunt placute. Dar una e sa zici ca rochiile astea nu-ti plac si alta e sa zici 'dar nu te poti caca in gustu' omului, nu?' (citat 'Ampera'). Atitudinea asta o aveti cu toti, nu doar cu mine si exprima starea voastra de spirit (de ani de zile).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' tu de unde stii ce atitudine avem noi de ani de zile fata de alti useri? ne urmaresti din umbra sau ce? :lol:

 

 

anyway, ma bucur ca te-am ajutat! Pace!


si daca te mai prind ca urli 'frustratilor' catre astia cu multe postari, te trec dunarea! nu e problema ta de ce stau sau nu userii non stop pe forumul asta. nu sta nimeni pe timpul si nici banii tai!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Horia, lumea aici si-au exprimt pareri despre acele articole vestimentare postate de dumneata, fara sa te jigneasca personal sau sa te injure de mama. Ce te-ai ofuscat atat ? Ca nu poti accepta opinii negative ? Asta e problema ta, dar inceteaza a mai ataca userii in mod personal ca noi nu am facut asta cu tine. Nu e nimeni frustrat pe aici. Nu crezi ca ai obrazul cam gros ? 

Nu ne plac rochiile, noua...celor 3-4 femei care si-au exprimat opinia aici. Si ? Ce mare scofala ? Trebuie cumva sa placa tuturor ? 

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu zici mersi ca te-am lasat sa iti promovezi "creatiile",  te-ai suparat ca nu ne place...

Urmeaza "Noaptea Muzeelor", le poti expune la Belu.


Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×