Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si tot nu am ajuns...am ajuns pana la Complexul ROUĂ, doar. După am luat fraudulos un buz și am ajuns de unde am plecat

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Presimt ca nu mai am mult de trăit. Cel mai probabil, va fii mai mult un accident

... 

Dar va fi, în curând. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am încercat... De doi ani tot încerc sa ma reabiliteze. Și știți ce? Am ajuns sa am moralul la pământ. 

Îmi e greu financiar, greu greu.. Acum mai am 0.95 de lei pe card. Mi-am amanetat un laptop cu 200 de lei... Mai am împrumutați 300 de lei.

Și da... Cred ca totul mi se cuvine. Săriți cu denigrarile... 

Pt un rahat de fisa de înscriere semestriala, pe care am completat-o deja s ar putea sa fiu exmatriculata. Nici nu mi pasa, mi e prea lene sa întreb dacă am fost sau nu exmatriculata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si nu ma comparați cu nu știu cine, om cu probleme și mai mari sau dizabilități... 

Eu am fost o lasă și o ignoranță dintotdeauna. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia care nu sunt lași și ignoranți, pot sa iasă din latrina personala. Ceilalți nu... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu e mort. Vivificarea Lui se face atunci cand un cpleg de suferință îți dă un paharel de absint, de bogdaproste. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa beau ceva nonpotabil, ba mai rău, de organe interne distrugătoriu. Nu mult, doar sa fac un ulcer, ceva... Acum trebuie sa vizitez  toaleta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×