Sari la conținut
Forum Roportal
aramis

Prohodul PSD-ului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

He he, berbecii au mai mulţi membri în puşcărie decât în Kiseleff. Nici nu mă mir că Păun face o nouă lege a amnistiei. Tre populat partidu de undeva.

 

partidul nu se arata încântat de initiativa cocosului Paun, vom vedea daca are sustinere sau nu.

Amin smile.png . Ludic, da, dar vorbesc serios. Sper ca intr-o zi ce are ''stanga'' de oferit, dpdv ideologic, sa nu mai fie confundat cu ce a facut PSD-ul dupa '90. Sau ce au facut ceilalti din '45 pana la revolutie.

 

cred ca asta o sa dureze ceva timp,

deocamdata n-avem niciun semnal ca se va produce asa ceva.

Johannis vrea ca Dan Mihalache sa fie seful cancelariei prezidentiale si la anul PNL sa aiba toata puterea, bazandu-se si pe PSD-isti dezertori. Gut, gut. Naspa ca nu l-am votat pe Ponta. Bine, oricum nu conta, ca eram depasit numeric de dronele care aberau ca voteaza omul, ca neamtul e neamt si alte alea.

 

 

zic sa asteptam numirea oficiala, deocamdata e doar o speculatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ic sa asteptam numirea oficiala, deocamdata e doar o speculatie.

se pare că speculație a fost că Mihalache a făcut un pas înapoi. Delegația de consilieri a lui Iohannis cea care transferă dosarele de la cotroceni E condusă de Mihalache. Asta e un fapt. http://www.revista22.ro/scrisoare-deschisa--domnule-presedinte-iohannis-lucrul-bine-facut-nu-poate-incepe-cu-mihalache-50805.htmlun articol excelent, să-l citești.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit-o ieri pe Andreea Pora,

foarte bine scris.

 

 

totusi, oficial, Mihalache înca nu e numit. eu tot mai sper.

 

ps- plec in oras, revin mai târziu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×