Sari la conținut
Forum Roportal
Flexbex

Blog cu haine online pentru femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare,

 

De foarte multe ori mi-am dorit sa imi achizitionez haine online, dar putine au fost magazinele care au fost pe placul meu. Unele nu inspirau incredere, desi aveau produse frumoase, altele avea produse de acum cateva sezoane la preturi cu mult mai mari decat cele initiale si tot asa, foarte putine experiente placute. De aceea am dat drumul la tendinta.com blog cu imbracaminte, incaltaminte si accesorii pentru femei, unde fac recomandari pe bune, adica fix de la magazinele pe care le-am testat. Consider ca asa e corect. :) Spun asta pentru ca sunt o multime de astfel de bloguri pe internet, dar majoritatea sunt pe langa subiect si "proprietaresele" probabil nu au dat vreodata o comanda online.

 

Asadar, daca vreti bluze, jachete, geci, paltoane, cu alte cuvinte imbracaminte de sezon sau incaltaminte de genul adidasilor, pantofilor sau ghetelor, stiti unde sa apelati. Veti fi fericite sa vedeti curierul la usa si mai apoi veti purta tot ce v-ati luat ani la rand pentru ca oricand pun accent pe calitate.

 

Succes la shopping!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×