Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Cum vi se pare noul lagar comunist temporar numit Bucuresti?

Postări Recomandate

Cum vi se pare noul lagar comunist temporar numit Bucuresti? Ce parere aveti?

 

Sper sa nu se supere nimeni pe aceasta mica comparatie. Eu am 22 de ani asa ca nu am prea auzit multe de lagarele comuniste insa mi-am permis sa fac o mica comparatie. Asa ca sa mai radem pe seama autoritatilor de masurile extraexagerate. Sper ca va mai binedispun si destind, dragi bucuresteni

Daca un moderator are ceva impotriva acestui topic doresc doar mutarea lui la FUN da nu sa il inchida.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fun ??? Sa chemi Capitala temporara NATO un lagar COMUNIST .....

Ai nevoie de tratament specializat :crazy:

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce vreau eu e ca simt ca acest Summit NATO e o sursa de stres pentru toti bucurestenii. Asa ca m-am gandit sa va destind un pic.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum vi se pare noul lagar comunist temporar numit Bucuresti? Ce parere aveti?

 

Sper sa nu se supere nimeni pe aceasta mica comparatie. Eu am 22 de ani asa ca nu am prea auzit multe de lagarele comuniste insa mi-am permis sa fac o mica comparatie. Asa ca sa mai radem pe seama autoritatilor de masurile extraexagerate. Sper ca va mai binedispun si destind, dragi bucuresteni

Daca un moderator are ceva impotriva acestui topic doresc doar mutarea lui la FUN da nu sa il inchida.

Stii de fapt care este problema, ca masurile de acum nu sunt exagerate, sunt normale.

Ce a ce se intampla inainte de summit era anormal, nu se respecata nimic, fiecare facea dupa cul il taia capul .

De aceia unora li se par niste masuri exagerate cele de acum, lucruri care intr-o alta tara cu adevarat civilizata sunt normalitati.

Cum ai crede ca ar fi descris britanici masurile de siguranta luate la Londra dupa atentatele ce au avut loc, anormale ..sau perfect normale cu situatia data ? :D

Asa si cu noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt deaccord cu Laur, era anarhie putin prin bucuresti... comparat cu vestul, dar si cu alte orase din provincie... Acum ma simt mai in siguranta, acum in vacanta ca sunt aici...

Editat de Anonymus Kline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sunt deaccord cu Laur, era anarhie putin prin bucuresti... comparat cu vestul, dar si cu alte orase din provincie... Acum ma simt mai in siguranta, acum in vacanta ca sunt aici...

wooooow

vi pe 18 la CG?

mai vreau summit :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wooooow

vi pe 18 la CG?

mai vreau summit :D

ghinionul tau ..pleaca pe 4 ..ca se termina ..

eu cred ca el e Bushica .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ma mai uit la tv si vad ce-i in capitala :D am un sentiment de usurare ca nu traiesc acolo si ma bucur mai mult de orasul meu!!

Iar masurile drastice care se iau.. sunt perfect normale :) .. as zice ca daca inchideau orasul nu era atat de absurd pe cat este de imposibil.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×