Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce porcarie. chiar imi povestea o prietena sociolog ca asta e mentalitate de dresor

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum la ce lenesa sunt eu cu sportul, nu ar fi avut sanse :)) 

 

Nu inteleg dc intra iar in trend serialele cu psihopati. Acum vad reclame numa cu Ratched. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca in perioada asta se accentueaza angoasele tuturor si e la fel ca si cu reclamele pentru medicamente in perioada racelilor..

plus ca e toamna , ziua tot mai scurta, oamenii tot mai mult se uita la filme si astfel de seriale dau dependenta..

app de asta, stiai ca majoritatea crimelor se fac fix in noiembrie si decembrie?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Stu' a spus:

Pentru ca in perioada asta se accentueaza angoasele tuturor si e la fel ca si cu reclamele pentru medicamente in perioada racelilor..

plus ca e toamna , ziua tot mai scurta, oamenii tot mai mult se uita la filme si astfel de seriale dau dependenta..

app de asta, stiai ca majoritatea crimelor se fac fix in noiembrie si decembrie?

Da. E de vina febra sarbatorilor de iarna. Bine, eu stiam ca atunci se accentueaza depresii, nu furii. Dar poate merg mana in mana... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu voi mai fi deprimata iarna asta. Ca o sa profit ca sa dooorm si sa ma uit la bunaciuni pe Netflix, daca apar pana atunci. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 35 minute, Maeve. a spus:

:lol2:   Bine ca nu locuiesc in acel oras, aici am rotile mele si simt ca zbor cateodata cu masinuta mea. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×