Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Prostitutia si formele ei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Resurse intelectuale?

Laur ala de am facut noi misto de el, iar a inceput sa spuna ca inteligenta atrage sexual. laugh.png

Stimuleaza pe aia desteptii. Pe fraieri, gaurile.

Editat de Burlescu
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Resurse intelectuale?

Laur ala de am facut noi misto de el, iar a inceput sa spuna ca inteligenta atrage sexual. laugh.png

N-auzi, mah, ca p-aia desteptii, nu pe tine ?

Strici tu treaba la lume p-aici... :beee:

Stimuleaza pe aia desteptii. Pe fraieri, gaurile.

Bre, bine-ai revenit ! Da' ne lasi ? :tease:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar despre ce resurse e vorba in propozitie?

ca in afara de cele din pantaloni, condimentate un pic cu cele din cap, nu vad ce alt schimb de resurse intervin aici pentru 2 ore sau o noapte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar despre ce resurse e vorba in propozitie?

ca in afara de cele din pantaloni, condimentate un pic cu cele din cap, nu vad ce alt schimb de resurse intervin aici pentru 2 ore sau o noapte

Si cine poarta pantaloni transparenti sa i se vada resursele d-acolo ca sa poata zice fata ca vrea ceva sau nu vrea ?

Resursele din cap ? Matematica, fizica sau vrajeala, despre ce vorbim ? :P

E un dans. Dar nu dansezi cu toata lumea. Sunt unii cu care vrei sa dansezi si unii cu care nu vrei, fara sa stii care danseaza bine sau prost. De ce oare ?... :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai pentru asta exista tatonarea, joaca de dinainte, "ritualul de imperechere" cum zicea mai sus.... dansul... ca doar nu zice nimeni de la prima propozitie "hai" .... sau da?

 

dar nu inseamna ca 'mneaei a plecat la vanatoare pe viata.

 

si da, si resursele din cap ... ca pana la urma nu orice mitocan e in stare sa poarte o conversatie, oricate atuuri ar avea prin alte parti anatomice

ma rog, fiecare sac cu peticul lui

Editat de *tania*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai pentru asta exista tatonarea, joaca de dinainte, ritualul de "imperechere' cum zicea mai sus.... dansul... ca doar nu zice nimeni de la prima propozitie "hai" .... sau da?

Eu doar subliniam ca nu dansezi cu toata lumea, ci doar cu cine te atrage. Atractia asta e subiectiva, ca suntem diferiti, dar are niste numitori comuni, niste principii generale... gen, te uiti dupa care arata cat de cat bine, care sa fie mai insufletit, mai vesel, mai stapan pe situatie, care are cat de cat ceva bani, nu neaparat bogat, da' sa aiba... Discutiile astea s-au mai purtat p-aici.

D-aia cand o dau astia in fasole cu atractia fata de inteligenta m-apuca damblaua. Ce rahat de inteligenta ? Aia e buna sa stii cum sa folosesti ce atu-uri ai, da' daca n-ai niciun atu, poti s-o ai pe mama inteligentei, ca nu pasa nimanui. E bine sa fii inteligent cand ai banii, sa stii sa ti-i imparti, da' cand esti sarac lipit, degeaba ai toata inteligenta de pe lume, ca pana nu faci rost de bani nu te ajuta. Intelegi paralela cu banii, sper, ca sunt satul de tot felul de gaste si gascani care cand aud de bani in contextul de agatari/sexari/etc se rascoala ca nu, ca doar nu-stiu-cine face asa, si ca de fapt nu, ca inteligenta, ca comportamentul, ca care ce-i mai trece prin cap sa dea bine pe ecran.

Editat de S.R.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dup-aia am crescut mare, ma indragostesc o data la nu stiu cat timp si daca fata nu schiteaza nimic, nu fac nimic.

 

 

 

jura-te pe bicicleta ta! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu revin si intreb de ce ar interesa-o ce bani are, daca ipotetica ei idee vizavi de el nu tine decat pana a doua zi, cel mult

ar interesa-o mult mai mult sa iasa in evidenta, dar nu dupa criteriile generale ci ale ei strict personale.... si o intereseaza modul cum conduce "ostilitatile" ca sa o convinga ca a avut dreptate sa fie atrasa de el

Editat de *tania*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

jura-te pe bicicleta ta! biggrin2.gif

Mai incolo, acu jucam jocu' ala cu "daca nu stie sa vorbeste nu mi se-nroureaza floarea". Ceea ce e stupid, evident. N-as vrea sa ma laud (din nou), ca-s un varf de lance in materie de comunicare si lingvistica... si daca sunt CE ? Deci, da, nu vorbim despre oamenii care nu stiu sa vorbeasca (culmea ca uneori nu-i nevoie sa vorbeasca, sexul se face cu altceva, nu cu corzile vocale), care "nu stiu sa lege doua cuvinte" sau alte chestii d-astea. Stiu ca "am vazut eu pe X si pe Y care aratau bine da' nu stiau sa vorbeasca" - nu, nu vorbim despre manelisti, ci despre oameni normali, dar care fie sunt mai urati, fie mai saraci, fie mai retrasi, sau mai introvertiti sau alte alea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar despre ce resurse e vorba in propozitie?

ca in afara de cele din pantaloni, condimentate un pic cu cele din cap, nu vad ce alt schimb de resurse intervin aici pentru 2 ore sau o noapte

Resurse materiale, draga mea. Atractia se rezuma in ultima instanta la resurse materiale.

Editat de Mr.Cristi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×