Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 59 minute, King1 a spus:

Mi-a placut mult, cred ca voi incepe continuarea, adica serialul nou Valhalla. Vizionare placuta!

Foarte bună continuarea! Vizionare plăcută și ție!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe la mijlocul sezonului 3, ca eu asa urmaresc serialele, dupa ce trece valul si nici nu mai stau sa astept sa apara continuarea in noul sezon. Vad pe imdb ca sezoanele de la 4 incolo au cate 20 episoade fiecare  deci m-am pregatit pentru un serial cat 9.sezoane din altul. Sper ca sunt si restul la fel de misto ca primele.

Editat de Enki
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sezonul 5 e cam peltea, prea multa umplutura cu maniile lui Ivar si conflictele din Islanda (aici macar Floki face sa merite)

Dar per ansamblu un serial fain, imi place.

Mai am un sezon :o:

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu Islanda și eu m-am cam plictisit, dar Alex Høgh Anderson mi s-a părut foarte bun în rolul lui Ivar. Într-un final, am ajuns să-l plac (pe Ivar). 

În altă ordine de idei, nu prea înțeleg ce fac unii, de ce te-ai uita la un serial x sezoane, și apoi să renunți, pt că aaaaa nu mai are sens. Eu m-am uitat tocmai ca să văd ce au făcut după. A fost intens și nasol momentul, dar până la urmă, nu e despre un individ, e despre un neam. Mă chinui să nu dau spoilere, dar cred că au văzut toți.:)) Nu știu dacă se mai considera spoilere după atâția ani.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut tot, au fost spre final niste umpluturi fara rost in schema finala, dar bine executate si alea... per total, unul dintre cele mai bune seriale din genul lui.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc. Talentat actor  Și yummy. 

Tipa care-a jucat-o pe Lagertha... superbă în serialul ăsta, dar n-am mai văzut-o strălucind în alte filme. Nu așa, cel puțin. 

Oricum, mi se pare că majoritatea au jucat bine de tot in Vikings. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×