Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

Ce inseamna pentru voi un om singur?

Postări Recomandate

Acum 22 minute, The Unknown a spus:

Nu stiu unde stai tu, dar vecinii mei nu sint criminali cu sange rece!!!

Nu sunt pentru ca le e frica sa nu fie bagati la inchisoare. Dar daca s-ar scoate legile instant s-ar omori intre ei si pe tine si tu pe ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai auzit asa ceva ca s-au scos legile???    Nici in Biblie n-a visat nimeni asa ceva.   Nu stiu ce vrei sa spui cu asta dar eu n-am ganduri de omorat,  n-am avut niciodata.   Lesin si la analiza de sange de multe ori, doar tantarii sint loviti sau stropiti ca ciupesc!!!  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, The Unknown a spus:

Unde ai auzit asa ceva ca s-au scos legile???    Nici in Biblie n-a visat nimeni asa ceva.   Nu stiu ce vrei sa spui cu asta dar eu n-am ganduri de omorat,  n-am avut niciodata.   Lesin si la analiza de sange de multe ori, doar tantarii sint loviti sau stropiti ca ciupesc!!! 

Eh, lasa, ca daca se scot legile si tabara vecinii pe tine cu cutitul, scoti si tu cutitul si continui macelul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
14 minutes ago, NicolaeT said:

Eh, lasa, ca daca se scot legile si tabara vecinii pe tine cu cutitul, scoti si tu cutitul si continui macelul.

Aia ar fi autoapărare. Ai văzut Purge? (filmul)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 35 minute, NicolaeT a spus:

Eh, lasa, ca daca se scot legile si tabara vecinii pe tine cu cutitul, scoti si tu cutitul si continui macelul.

Si voiam sa apreciez primul post, in care spuneai ca nu ai nevoie de alti oameni. :lol2:

Eu consider ca legile sunt un impediment minim, atunci cand chiar doresti moartea cuiva. Consecintele morale (la un om sanatos) ar fi mai mari decat cei 10-15-25 de ani in care vei fi nevoit sa iti ocupi timpul doar citind.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×