Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Forumistii - oameni singuri ?

  

15 membri au votat

  1. 1. Te consideri un om singur ?

    • Da.
      5
    • Nu.
      10


Postări Recomandate

Sau cum spune alt proverb romanesc superb: fuchi, nu fuchi, vremea matarangii trece

Editat de tadayosimasahiromidorikawa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai descris perfect viata unui urat. Care e asa urata tot din cauza voastra a fetelor ca nu ii vreti alaturi. Si apoi va mai faceti cruce ca nu intelegeti cum unii pot avea asa viata.

 

 

Pentru tine "cei dragi" se rezuma doar la prieteni sau parteneri de viata ? Cu familia cum ramane ? doh.gif Sau te pomenesti ca daca esti urat nici familia nu te vrea si nu te iubeste ?

PS: Urmeaza sfatul lui Olivier ca e de aur.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cazul sa te enervezi asa,Abc.

Inteleg ca nu iti place sa te simti singur, dar cu oamenii singuri ce ai?

 

Eu am prieteni singuratici foarte dragi. Tu vorbesti de ei de parca ar avea lepra. Singuratatea nu se ia!

Ar trebui sa iti dea de gandit asta.

 

Oamenii resping lucrurile de care se tem sa nu li se intample.

Tu nu esti nici urat, nici rau ( chiar daca nu vorbesti prea frumos cu oamenii), dar esti din ce in ce mai uracios si arogant. Asta nu te ajuta deloc. Ba chiar te dezavantajeaza.

Iti doresti prieteni? Adopta o atitudine mai prietenoasa. Prieteniile se atrag, nu se comanda de pe raft dupa criterii inchipuite de la tv si teste psihologice de doi lei.

De ce?..raspunde-ti singur, macar.

Editat de stupid_me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu trebuie sa impresioneze nimeni pe nimeni.

Aici..si-ar pierde rolul esential, astfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt forumistii oameni singuri care isi petrec timpul pe forum din cauza ca in viata reala n-au cu cine ?

 

nu cred... cred ca mai curand fac parte din categoria celor comozi.... cel putin eu asa vad lucrurile si ma vad pe mine

 

e mult mai comod sa deschizi forumul cand ti se nazare, sa citesti o discutie, sa postezi sau nu o parere, sa inchizi pur si simplu cand nu mai ai chef... sarind peste politeturi si fara sprancene ridicate daca ai fi intr-o companie reala, la o discutie reala, cu persoane reale si ai pleca in mijlocul dezbaterii, pentru ca te-ai plictisit sau ai ceva mai placut de facut in acel moment

nu e singuratate, e oarecum insingurare voluntara.... anumitor tipologii li se potriveste ca o manusa o astfel de socializare - vii cand vrei, pleci cand vrei, vorbesti cand vrei, fara sa pari absent sau nepoliticos

 

cu niste simple "sign in" si "sign out" te teleportezi in alte dimensiuni ale propriei vieti, fara niciun efort aparent

Editat de *tania*
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu trebuie sa impresioneze nimeni pe nimeni.

 

 

 

cum am vazut dansul impresionatului p'aici nu am vazut altundeva. imi amintesc de ritualurile de imperechere :lol:

Avem nevoie de masculi, avem nevoie de forta din "300"

 

that's SOO wrong...and gay :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multe femei nu inteleg sufletul de barbat. Se bucura cand le arata ostilitate, dar apoi nu inteleg de ce ajung divortate, iar barbatiii fug de ele ca dracu de tamaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ca intelegi tu sufletul de barbat :rot:

 

nedivortatule si adaptatule, adoratule, chiparosule

 

ia uimeste ceva femei cum sta treaba cu sufletul de barbat, dar tine-ti lacrimile pt tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multe femei nu inteleg sufletul de barbat. Se bucura cand le arata ostilitate, dar apoi nu inteleg de ce ajung divortate, iar barbatiii fug de ele ca dracu de tamaie.

:cry: :dance:

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×