Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu gasii topicul cu ce visai si scriu aici. Asa! Dormii 1 ora si ceva si visai ca eram la mine la tara (dar la mine la tara era doar in vis, in realitate, nimic nu arata ca la mine la tara).  Si acolo, dupa ce cautai niste carti si nu le gasii, incepui sa cobor un deal. Dupa care, ma gandii sa ma-ntorc inapoi, ca de acolo sa plec acasa.  In timp ce urcam dealul, ma uitai la pamantul din gradina (eu urcam pe-o cărare ). Si observai va se umfla, facand niste basici mari, care apoi se spărgeau si pamantul ramanea crapat. Semana cu un aluat supradimensionat,  monstruos. Si pe drumul ala aparu o femeie care ma chema inapoi in sat. Expresia gurii femeii imi ramase in minte, avea o gura mare cu buze subțiri si un rictus in coltul gurii. Ma sculai cu un sentiment ciudat ca femeia aia era moartea.

Editat de Fiero
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marfă.

Eu am visat mai demult că eram vampir și mă îmbătam cu sânge. Am visat cum am mâncat-o și pe bunica și, la cat sânge am luat de la toți (ii țineam într-un tramvai) am intrat în comă. După m-am trezit și am mai tras o beție.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:Eu am avut  multe vise cretine, dar de-astea in care sa omor pe cineva, nu-mi amintesc sa fi avut. De multe ori visez ca-s un fel de cavaler al dreptatii si-ncerc sa schimb lucrurile-n lume.:boxing:

Editat de Fiero
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei visez bătăi, violuri, sex, propria moarte, că fac overdose, că sunt posedată si altele așa. Ori așa, ori că zbor. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai visat demult ca zbor.  Ce senzatie frumoasa! Numai ca uneori incercau unii sa ma apuce de picioare ca sa ma impiedice sa zbor.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Păcat că te trezești...

 

Până acum câteva săptămâni când mă trezeam regretam ca am făcut-o, chit că era coșmar, mă gândeam că era mai bine să nu mă mai trezesc. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa te scuzi. Trebuie umblat putin la felul in care percepi totul. Stiu ca pare o prostie ce-ti spun, dar merge, am experimentat pe mine. Nu trebuie sa lasi invadata de negru, coloreaza totul. Altii nu o pot face pentru tine, unii chiar te pot incurca facandu-ti promisiuni ca ar putea si dand bir cu fugitii fix cand ai mai mare nevoie de sprijin si intelegere. Insa tu nu pleci nicăieri,  niciodata.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×