Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 3 ore, Eurus a spus:

Marfă.

Eu am visat mai demult că eram vampir și mă îmbătam cu sânge. Am visat cum am mâncat-o și pe bunica și, la cat sânge am luat de la toți (ii țineam într-un tramvai) am intrat în comă. După m-am trezit și am mai tras o beție.

 

Acum 3 ore, Fiero a spus:

Nu gasii topicul cu ce visai si scriu aici. Asa! Dormii 1 ora si ceva si visai ca eram la mine la tara (dar la mine la tara era doar in vis, in realitate, nimic nu arata ca la mine la tara).  Si acolo, dupa ce cautai niste carti si nu le gasii, incepui sa cobor un deal. Dupa care, ma gandii sa ma-ntorc inapoi, ca de acolo sa plec acasa.  In timp ce urcam dealul, ma uitai la pamantul din gradina (eu urcam pe-o cărare ). Si observai va se umfla, facand niste basici mari, care apoi se spărgeau si pamantul ramanea crapat. Semana cu un aluat supradimensionat,  monstruos. Si pe drumul ala aparu o femeie care ma chema inapoi in sat. Expresia gurii femeii imi ramase in minte, avea o gura mare cu buze subțiri si un rictus in coltul gurii. Ma sculai cu un sentiment ciudat ca femeia aia era moartea.

Subiecte bune pentru filme de groaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In vis ?

Ar fi fain daca ar exista posibilitatea. Nimanui nu-i place sa aiba cosmaruri. Unele dintre ele sunt "usoare" si le uiti rapid, insa alte vise tampite te marcheaza, si-ti amintesti de ele chiar si dupa decenii.

Asta-i partea cea mai nasoala.

Editat de #&@
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Mai fac ada cand s-o intoarce Olga.

Olga, intoarce-te mai repede, sa pot iuhui din nou!:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am băut cam multă cafea, da' nici nu simt. Anul ăsta stau de revelion acasă și mă odihnesc, mă cam dispera cei ce mă întreabă ce fac azi.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot zingura, la "Cabana plapumica". Poate ciocnim un pahar virtual de sampanie, ca bautura virtuala nu face rau la troaca.:biggrin:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bem virtual, da. Am o sticla de vodka și una de rom, pe ambele le folosesc la gătit. Poimarti mai beau eu alcool. Nu îndrăznesc să beau mai mult de 2 pahare de vin, ocazional. Iar când le beau și pe alea am o stare bună, însă mereu știu că e o stare falsă, iar asta mă întristează. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu in hora. Cred ca e  al doilea an de cand exist cand fac singura sarbatorile. Si ma simt atat de bine !

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×