Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

smile.png, Mda..., stii doar la ce m-am referit. E dificil de dat un raspuns simplu si la obiect?

Nu pot da alt raspuns, asta e topic de mistocareala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au trecut deja 50 de minute de cand ti-ai facut cont si nu a venit nici un raspuns simplu si la obiect, poate nu e forumul potrivit?

Dar mai e o solutie, sa se repete faza cu suspendarea moderarii.

Editat de suntnusunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot da alt raspuns, asta e topic de mistocareala.

In momentul de fata, pentru mine nu e mistocareala. Imi pare rau ca nu empatizam.

Au trecut deja 50 de minute de cand ti-ai facut cont si nu a venit nici un raspuns simplu si la obiect, poate nu e forumul potrivit?

Da, m-am gandit deja la asta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat care poate satisface sexual 4 femei consecutiv este ceea ce isi doreste aproape orice femeie? Astept cat mai multe raspunsuri din partea ambelor sexe. smile.png

Abc

e clona lui dexu !!!

Nu, e clona lui Abc2009ro

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, m-am gandit deja la asta. smile.png

Ai ales un nume de tipa, asadar: eu raman la impresia ca, in general, o femeie isi doreste un barbat care sa aiba doua parti constitutive total diferite.

O parte virila si la dispozitia clientului si o parte romantica si la dispozitia clientului (clientei).

Era sa uit, si o carte de credit cu consum nelimitat (stii tu, sau poate inca nu).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai ales un nume de tipa, asadar: eu raman la impresia ca, in general, o femeie isi doreste un barbat care sa aiba doua parti constitutive total diferite.

O parte virila si la dispozitia clientului si o parte romantica si la dispozitia clientului (clientei).

Era sa uit, si o carte de credit cu consum nelimitat (stii tu, sau poate inca nu).

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×