Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Ati fost vreodata tristi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei, hai ca pana la urma sper ca te-ai mai inveselit un pic, spider. Daca ai lua in considerare toate sfaturile de aici, in mod sigur vei obtine 2 lucruri:

:jocolor:

1. nu o sa mai fii trista, pentru ca in mod sigur cineva la care tine atata lume are ceva special :cry:

 

2. o menajerie de toata frumusetea: pisici, catei, perusi :cry: :)

 

Asa ca, daca te mai putem ajuta, suntem aici intotdeuna:

 

Roportal - un forum plin cu prieteni speciali!!!!!!!

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ultima despartire de care ai parte... vezi tu... jumatatea se gaseste un pic mai greu :winca: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o cauti atent, ai sansa sa-o gasesti (asta ca sa nu fiu in tema coltului trist :pee ) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa va descurajez... dar ce va face sa credeti ca exista o jumatate pentru fiecare? Eu nu cred in asa ceva. Orice om poate exista independent de oricare dintre semenii sai... fara sa-i fie sortit cuiva. Oricum, asta nu inseamna ca nu exista vreo persoana cu care sa te poti intelege (aproape) perfect. Intr-un fel e si o chestie de noroc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am fost "trista" un an intreg, ba si mai mult. si ce, cu ce m-a ajutat?

cu nimic. tot imi mai fac inima rea din cand in cand, din acelasi motiv( e scret care motiv, dar e destul de frecvent), insa imi revin repede.

insa cel mai greu e ca atunci esti trist sa nu ai pe cineva cu care sa vorbesti(scuzati cacofonia). durerea se amplifica, trebuie sa razbati pe cont propriu si e nasol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×