Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Ati fost vreodata tristi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

CAT ai perfecta dreptate. Stiu ce inseamna acea privire. :- Am avut un motanel pe care insa din nefericire la-am pierdut si acum imi e greu sa-i caut inlocuitor.

Va multumesc tuturor pentru incurajarile voastre si pentru gandurile dragute pe care le-ati exprimat aici. Ideea este ca nu ma apuca disperarea asa de des, insa si cand ma apuca rau mai e :dee. Voiam doar sa stiu cum trec altii prin aceasta criza, si care sunt remediile. Multam fain. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa fiu suparat Dar nu am dreptul sa fiu si rau.

Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten

Oricum te va rani din cand in cand Iar tu trebuie sa-la ierti pentru asta.

Am invatat ca nu este intotdeauna de ajuns sa fi iertat de altii

Cateodata trebuie sa inveti sa te ierti pe tine insuti

Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,

Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta..."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de la cine ai invatat asta Conte? Ca suna frumos citatul :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la-am primit mai demult pe mail de la cineva, era semnat Octavian Paller . In orice caz, mi-a placut foarte, foarte mult . E doar o parte din text, versiunea intreaga o gasesti aici : http://www.catalinpop.com/cuvinte2.html ; sper sa iti placa, pe mine m-a impresionat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Cat, mentioneaza si tu ca ti-ai luat un animal de companie...ca poate se intelege altfel dupa avatar ::-:

 

Mai, la i g i u sa, mai, inafara de cuvantul acela din 3 litere, care incepe cu sa si se termina cu X (patratel rosu :( tu te mai gandesti si la altceva? Sau doreai cu orice pret sa o faci pe spider sa zambeasca?

 

Spider, acuma nu prea am mult timp, dar sa stii ca incerc sa iti scriu mai mult, pentru ca si eu am trecut printr-o asemenea perioada neagra. Dar, adevarul e, ca pana la urma timpul vindeca toate ranile.

 

Mai povestim. Promit :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga pisica,

 

Posturile mele au conotatie sa*xuala doar cand acest lucru este clar mentionat. In rest nu prea folosesc cuvinte precum SUX, SAX, SIX, SOX sau mai stiu eu ce :dee

Ca orice fraza are mai multe intelesuri si subintelesuri, recunosc, dar asta in imaginatia debordanta a unora :pee

Umm, am inteles, trebuie sa tac acum. Btw, go warm your pussy: http://www.breel.pwp.blueyonder.co.uca/warmcat/ hehehe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cand sunt suparat prefer sa ascult muzica(bineinteles depinde de motivul pentru care sunt suparat).cateodata simt nevoia sa vorbesc cu cineva dar asta se intampla rar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand sunt trista/deprimata etc. ascult muzica si/sau incerc sa dorm... un somn lung si adanc face uneori minuni in cazul meu...

Cat despre achizitionarea unui animal de companie, am simtit-o si yo pe pielea mea... de cand il am pe Coco (aprox. 1 an) nu prea mai stiu ce e supararea... uneori am impresia ca simte ca nu mi-e bine si vine langa mine uitandu-se cu ochisorii aia negri, negri precum doua boabe de piper si astfel uit de tot... :evil: :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand sunt trista/deprimata etc. ascult muzica si/sau incerc sa dorm... un somn lung si adanc face uneori minuni in cazul meu...

Cat despre achizitionarea unui animal de companie, am simtit-o si yo pe pielea mea... de cand il am pe Coco (aprox. 1 an) nu prea mai stiu ce e supararea... uneori am impresia ca simte ca nu mi-e bine si vine langa mine uitandu-se cu ochisorii aia negri, negri precum doua boabe de piper si astfel uit de tot...  :evil:  :)  :)

...coco?....ce este?....un papagal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×