Sari la conținut
Forum Roportal
Dj Hestia

Hobby-urile voastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie imi place sa ma uit la oameni in tramvai :biggrin: , in fiecare dimineata imi aleg cate "o victima", incep sumar cu aspectul fizic cu tot ce implica el si continui cu o analiza legata de viata acelei persoane (daca are copii si cam cati, daca o/ il iubeste sotul/sotia, cand a facut ultima data dragoste, daca isi viziteaza parintii, ce muzica asculta etc etc etc etc) pana primesc un cot in spate " haide fah cobori azi?"

 

.....so, daca observati ca intr-o dimineata sunteti privit/a insistent, sunt doar eu, imi exersez hobby-ul :o:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place sa ascult oriunde muzica,dar nu orice muzica(nu imi plac operetele de ex sau rockul :roll: ),cititul(desi de nu am mai citit de mult,mai ales de cand e netul)....cum spuneam si netul,fotbalul,baschetul(mai mult sa joc decat sa ma uit la tv) si de vreo 2 ani am o noua pasiune,care cu fiecare zi parca urca tot mai mult in clasamentul pasiunilor mele:plimbarile cu bicicleta! imi place sa fac si distante lungi cu bicicleta,dar e in functie de timp(cel mai mult imi place in munte,fiindca e liniste,superb si palpitant:vine ursul,nu e ursul! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×