Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Cazul Ioana Tufaru

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A, ok. Credeam ca glumesti! (w00t)

 

Majesté immédiatement ! notworthy.gif

 

39995/300/2010 - 17.11.2010

 

Crezi ca vorbesc ca sa ma aflu in treaba ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, ok. Credeam ca glumesti! w00t.gif

 

Majesté immédiatement ! notworthy.gif

 

39995/300/2010 - 17.11.2010

 

Crezi ca vorbesc ca sa ma aflu in treaba ?!

Merci.

Deci i se pretind doar cotele de intretinere, fara penalitati. Ca atare , legea respectata.

Vad ca si fondul tot 18.156,61 lei are, ca si dosarul de executare.

 

Deci, care a fost sensul barbologiei de pe acest topic?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci, care a fost sensul barbologiei de pe acest topic?

Niciunul. Se spunea ca asta este o "mare tragedie",

Dar de ce vrei un rezumat ? tease.gif

Editat de Two

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu. Nu ca nu ar insemna nimic. Ci doar in comparatie cu altii, nu e. E doar o stire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Traiasca ecrisu` si capatos.

Daca nu erau 'astia', dormeam in bascheti toti. haha.gif

 

Deci, care e CAZU`, CAZU`?!


Eu zic ca nu. Nu ca nu ar insemna nimic. Ci doar in comparatie cu altii, nu e. E doar o stire.

 

Eu nu imi permit sa spun ca este bolnava, nu sunt in masura. Dar nici ca ar fi foarte sanatoasa nu pot spune.

Ca are oarece probleme, mai ales financiare, este evident. Dar ca asta ar fi o mare tragedie... pot spune ca nu e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi vine sa-mi dau palme cand ma gandesc ca sunt oameni care au donat bani si si-au pus obrazul ca ea sa poata primi o operatie de slabire ca mai apoi sa faca pe maimuta la tv in romania. rusine tie ca m-ai pacalit o data, rusine mie daca ma mai las pacalita!

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi vine sa-mi dau palme cand ma gandesc ca sunt oameni care au donat bani si si-au pus obrazul ca ea sa poata primi o operatie de slabire ca mai apoi sa faca pe maimuta la tv in romania. rusine tie ca m-ai pacalit o data, rusine mie daca ma mai las pacalita!

:doh: Sa nu spui ca si tu ai dat bani ?! :soc:

Pe ce lume traiti?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

De ce sa ajut eu??? Altii-i fura casa legal si eu sa accept si s-o ajut??? Ce crezi ca esti, distractiv sau destept ... E datoria Statului sa se ocupe de cetatenii lui, nu a mea. Cand ajungi in colt e inutila toata discutia, am observat. Emiti sa nu taci.

 

Sa ii ajute pe cei care au adevarate nevoi, nu pe puturosi. Fata asta nu a muncit o zi pana la 34 de ani, de ce ar trebui sa o ajute statul?

 

Insa in Romania sistemul de furt calificat functioneaza inca cu acesti furnizori si Nea Costica, care aduna bani dupa ce a facut socoteala!!!

 

Pai discutam despre Romania acum sau despre cazul Ioanei Tufar? Cu Ioana Tufar treaba e simpla, e o puturoasa. Cu Romania treaba e mai complicata, se poate discuta ani intregi de acum incolo.

 

Sa isi vanda singura casa

 

Nu poate, ca nu era numai casa ei, o detinea impreuna cu un unchi sau var, ceva de genul asta. Iar ala nu ii raspundea la telefon, daramite sa ii dea acordul sa vanda casa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×