Sari la conținut
Forum Roportal
Apocalipse

Game of thrones/Urzeala tronurilor

Postări Recomandate

Si primul sezon din GoT a fost extrem de lent... mie imi place. Chiar mult. Actorii inlocuitori mi se par mult mai buni decat cei de dinainte. Poate ca nu avem niste razboaie indelungi, dar fiecare episod are atatea lucruri care se intampla in el si e asa intens! Episodul 7 a fost bestial. Dragonii sunt superb facuti.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, King1 a spus:

Si primul sezon din GoT a fost extrem de lent... mie imi place. Chiar mult. Actorii inlocuitori mi se par mult mai buni decat cei de dinainte. Poate ca nu avem niste razboaie indelungi, dar fiecare episod are atatea lucruri care se intampla in el si e asa intens! Episodul 7 a fost bestial. Dragonii sunt superb facuti.

Da, asta asteptam si eu sa vad, dragonii. Si mai astept sa moara odata Viserys ca sa inceapa actiunea. :lol2:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Booon. Deci de acum incepe acțiunea în Casa Dragonului. Mai sunt doar 2 episoade din sezonul 1, stie cineva sezonul 2 pe cand apare?

Edit, hai ca am cautat, cica in primavara 2023 abia incep filmarile. Uite de aia nu-mi place sa urmaresc un serial cu sezoane inainte sa fie gata tot.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce zici, asa sunt si eu, dar mi-a placut asa mult GoT, ca nu puteam sa nu ma uit de acum la HoD :(

Probabil la sarbatorile de iarna din 2023 da drumul la sezonul 2...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, King1 a spus:

Probabil la sarbatorile de iarna din 2023 da drumul la sezonul 2...

Eheheee. Eu am citit nu mai stiu pe unde ca abia prin primavara se apuca de filmari pentru sezonul 2.:smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, finally niste actiune.

Eu cred ca o sa-mi iau cartile, poate ma ajuta sa nai deslusesc din încurcăturile de nume si locuri si relatii dintre familii.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... desi ultimul episod din sezon o sa-l vad cu intarziere de o saptamana, o sa fiu in vacanta. Nu bagati spoilere pe aici.:o:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, misto finalul de sezon. Sper ca sezonul 2 sa nu înceapă actiunea dupa inca 20 de ani de sa nu mai recunoști care-i care. Probabil pe fiul cel mare al Rhaenyrei o sa il schimbe cu alt actor. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×