Sari la conținut
Forum Roportal
cristina16

Sauna slim sau sauna belt au vreun efect?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut!as vrea sa stiu si eu care are sauna belt sau sauna slim daca are vreun efect!voi care aveti ati dat jos burtica vizibil?cum ,in cat timp, cat si tot asa :yahoo:!pls ziceti-mi si mie daca e bine sa imi iau! si inca ceva!e vreo diferenta intre sauna belt sau sauna slim?care dintre ele merita mai mult?merci pt sfat (vreau sa imi iau si eu dar intai as vrea sa ma asigur ca nu dau banii degeaba!)multam mult!

 

 

arunci banii pe fereastra. ideea cu miscarea e mult mai ...eficienta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am luat si eu plasa cu centura minune..si-am platit si pret european! :cry: Si uitasem atunci ca poate fi returnata in 14 zile.Cand mi-a picat fisa cu returnarea, era prea tarziu.M-am straduit sa gasesc o alta visatoare, dar n-am gasit.Intr-un final a ajuns la gunoi ca ma impiedicam de ea prin casa.

Aa..si inca o chestie..de atunci m-am vindecat de vise:nu mai cred in slabire fara a face nimik.Si apropos..uitati-va la tipele si tipii ce apar in reclamele produselor minune:toti sunt modele.Si aia arata asa nu de la aparatele la care fac reclama si pentru care incaseaza parale cu pumnul.Au diete si ore bune de sport efectiv in spate, plus o permanenta grija fata de propriul corp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am si intradevar nu prea au efect...in plus dk l pui direct p piele la nivelul 8 sau 9 faci acele basici sau t arzi...sg loc in care chiar am transpirat a fost p picioare..

dar p burta nu au niciun efect..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

centura are un efect slab numai in situatia in care o pui peste maieu,altfel arde pielea. cei de la BESTSELLER MEDIA si-au declinat responsabilitatea spunand ca au trecut cele 10 zile in care puteam primi contravaloarea produsului returnat.

la o cautare pe google am gasit stirea potrivit careia de la sfarsitul lunii august ele sunt interzise la vanzare. le-am dat argumentul asta plus cel cu pielea arsa [dat mai sus] anuntandu-i ca in situatia in care nu ma lasa sa aleg alt produs merg la OPC si la presa locala dar pare sa le fi pasat.

eu imi continui demersul. nu am vrut inapoi banii ci un produs bun! in plus am dat deja pe transport 60 de lei [40 la aducere si 20 pt drumul inapoi la bucuresti pt a-i fi verificata starea [dublu deci la primul drum si nu stiu de ce...].centura mi-a fost returnata insotita de doar cateva randuri in plus fata de cele din manualul atasat, referitoare la intructiunile de folosire.

tzeapa deci..

Editat de frantyc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astea doua pe baza de incalzire a zonei probabil nu sunt deloc eficace,incalzesc zona si ce?! vad din experienta voastra ca nema rezultate...

Eu mi-am luat VibroShape insa,si pot spune ca nu-i rea,asta vibreaza de o gasesc transpiratiile,si pe ea si pe tine :cheer: cred ca pentru doamnele cu putin fund si coapse mai maricele,solduri,e o idee bunicica,insa trebuie folosita zilnic timp indelungat,eu am cam uitat de ea in ultimele zile,nu o am oricum de prea mult timp :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×