Sari la conținut
Forum Roportal
cristina16

Sauna slim sau sauna belt au vreun efect?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

;) Exact ceea ce a scris andra ada am vrut sa scriu si eu. Mai adaug ca cei de la OPC au spus ca e un produs care e periculos pentru consumator si periculos si din pdv electric sau ceva de genul asta

Asa ca....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu sauna belt p acasa dar nu ma mai tenteaza sa-l folosesc k E O PORCARIE! :crazy: iti incinge pielea d nu mai poti si t alegi si c mici arsuri,dungulite care trec greu si apoi t intrebi mai dar unde sunt picaturile d transpiratie din reclame?!!!!slabe sanse :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu sauna belt p acasa dar nu ma mai tenteaza sa-l folosesc k E O PORCARIE! 8) iti incinge pielea d nu mai poti si t alegi si c mici arsuri,dungulite care trec greu si apoi t intrebi mai dar unde sunt picaturile d transpiratie din reclame?!!!!slabe sanse :offtopic:

 

 

Subscriu. Frectie la picior de lemn !!!!

Am si eu una acasa si o tin in debara.

La batranete, pentru dureri de sale imi va prinde bine. Ca pentru dat jos burtica ...... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat anul trecut ,,sauna belt'', am folosit-o vreo 3 saptamani (seara cate 50 min) si nici un rezultat. apoi am incercat cu crema anticelulita,folie si apoi centura.... tot nimic.... dupa 2 luni am vandut-o. si ,,sauna slim'' este la fel ca si sauna belt, doar ca e alta firma producatoare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti recomand sa-ti exersezi muschii abdominali, cel putin de 2-3 ori/saptamana. Nu trebuie sa te fortezi sa faci 50 de abdomene (de exemplu) din prima. It takes time.

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am inceput sa fac abdomene:30 dimineata si 30 seara, urmate de alte serii de exercitii pt musculatura abdominala. in cat timp credeti ca se vad rezultatele? am nevoie de un abdomen perfect plat intr-o luna...credeti ca voi reusi? a reusit cineva pana acum? am inceput si un regim disociat si am slabit deja 2,5 kg intr-o luna, dar cu abdomenul ce sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

decat sa dai banii pe prostii de la teleshopping mai bine folosesti aceiasi bani ca sa-ti iei un abonament la un salon profesionist unde te dau si cu creme anticelulitice si faci si sauna din cap pana in picioare.iti spun din proprie experienta ca da rezultate f bune, vizibile. eu am dat 10 cm din talie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×