Sari la conținut
Forum Roportal
realtv

monotonieeeeeeee

Postări Recomandate

in ziua de azi plictiseala ne omoara :blinca: sau poate doar pe mine :o:

daca totusi ma simt bine ascult muzica si dansez si ...viata e frumoasa.... :good:

 

 

ce faceti sa scapati de plictiseala?

 

e valabil in orice domaniu : viata de zi cu zi..,dragoste...,scoala...,munca....si ce mai stiti voi :Pe:

 

post-3989-1117990739_thumb.jpg

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fac curat in dulap...citesc mailuri, scrisori....ma pensez, ma duc la piata, ma joc cu cainele vecinilor, dorm, ma uit la pesti cum inoata in acvariu, ma cert cu fratemeo ....

 

is multe :o:

si totusi si eu ma plictisesc cateodata :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi numar firele de par din cap in timp ce va scriu mesaje.Urmeaza intrebarea la cate am ajuns.Raspuns firesc:nu stiu!(e o smecherie ca sa o iau de la capat) :good: :o: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand ma plictisesc ingrozitor fac nani :good: dar asta se intampla destul de rar . cand ma plictisesc doar putin ma uit la un film si-mi trece :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nasol cand ma plictisesc!tare greu sa depasesc situatia!acasa ma uit la tv,iar la servici mai scriu un mesaj pe forum. :o:"

Da,parca am intrat intr-o monotonie din care nu mai ies! :good: Daca aveti o gasca iesiti cu prietenii,dar eu nu prea mai am prieteni ca am terminat facultatea si fiecare a plecat in coltisorul lui de tara!Sunt singurica doar cu voi! :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
biciclesc.  :good:

[snapbacca]46761[/snapbacca]

asta faceam si eu. Am colindat toata zona Apusenilor la un moment dat in asteptarea unei...angajari. N-am avut stare sa stau pe loc...o data am incercat si un traseu nou, dar...sa-a terminat asfaltul, drumul fiind acoperit cu piatris colturos o buna parte din drum, a trebuit sa-mi car bicicleta in spate pe multe portiuni. nu asta ar fi fost problema, fiind una foarte usoara ( cursiera cu cadru de carbon) dar a durat drumul pina...a doua zi. in mod sigur am uitat de...plictiseala!!! La drum am plecat cu 1 la. apa si 1 ciocolata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×