Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Pacaleli de 1 Aprilie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa va spun "isprava" mea? :spiteful: Am complotat cu o colega "impotriva" sefilor nostri. Pe capul unuia am "trimis" o fana infocata care vroia sa faca o poza cu el, iar celuilalt i-am adus la cunostinta viitoarea aparitie dintr-o revista dedicata barbatilor. Trebuia sa accepte, ca doar castiga publicitate gratuita! Apropo, unul dintre ei inca nu stie ca a avut parte (doar) de o pacaleala. Oopsy!

 

PS: Mii de multumiri complicei mele de aici, de pe forum. (Stiu, suna a "Surprize, surprize"). :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care din ei? :good:

"Care din ele?" este mai bine spus. Cred ca trebuie sa o las pe ea sa recunoasca. Si ca sa nu divagam, va invit sa ne spuneti in continuare cum e cu farsele. Poate ne veti fi de ajutor la anul (pe 1 aprilie). :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa va spun "isprava" mea? :blink: Am complotat cu o colega "impotriva" sefilor nostri. Pe capul unuia am "trimis" o fana infocata care vroia sa faca o poza cu el, iar celuilalt i-am adus la cunostinta viitoarea aparitie dintr-o revista dedicata barbatilor. Trebuia sa accepte, ca doar castiga publicitate gratuita! Apropo, unul dintre ei inca nu stie ca a avut parte (doar) de o pacaleala. Oopsy!

 

PS: Mii de multumiri complicei mele de aici, de pe forum. (Stiu, suna a "Surprize, surprize"). :good:

Am prostit cindva pe cineva de 1 aprilie, spunind cca trebuiie sa ne dicteze telefonic o reteta de supa de pui si oua fierte tari pentru a cistiga marele premiu, si i-am spus protagonistei ca suntem in direct, c-o aude toata tara....sa fi vazut ce-i mai tremura vocea...pina la urma m-au tradat ceilalti ( celalalte) din camera care rideau prea tare si s-a prins de gluma...

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: :spiteful: stiu ca a trecut de 1 aprilie dar va spun ce super teapa leam tras parintilor mei care sunt plecati in strainatate. le-am trimis mesaj ca bunica e la spital ca a facut o criza, iar doctorii au spus ca are o forma foarte grava de intaiaprilita la fiere.(cititi cu atentie boala :flowers: ) ei doar s-au uitat la cuvant nu l-au citit si au sunat acasa, unde stupoare a raspuns bunica (care habar nu avea de ce am facut) si era nedumerita de ce o intrebau ai mei ce cauta acasa si cum se simte. :P :friends:

 

ai mei s-au suparat groaznic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai păcălesc pe nimeni pe 1 aprilie....

am glumit odată , sunt 9ani de atunci...că plec dintr-un loc...şi viaţa m-a silit să mă ţin de cuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pacalit o multime de oameni printr-un articol in care am anuntat o sponsorizare de 600 de mii de euro de la compania "Lehman Brothers"

Am avut o multime de reactii pentru ca articolul avea si declaratii la cald si fotografie :)

 

Articolul e aici si continuarea lui, in care am recunoscut pacaleala e aici.

 

A fost extrem de tare sa vad cum ma felicita prietenii si cunoscutii :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×