Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Corina Chiriac a preferat "Strada speranţei"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da sa nu bei pana te faci verde ca altfel o sa-ti trebuiasca si tie apa cu lamuie precum bea tovarasa din Cactusland. Traiasca U.S. of A.S.S. si sa traiti si d-str. :salut:

 

Dai dovada de copil retardat care se uita pe un deget si rade!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dai dovada de copil retardat care se uita pe un deget si rade!!!

Vezi-ti bre de cactusul tau. Daca as enumera eu aici toate chestiile de care dai matale dovada, nu numai ca as fi banata definitiv dar mi-ar lua tot restul anului sa intocmesc lista.

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"La noi era o vedetă, acolo era nimeni"

 

Stimata Olga , cuvantul vedeta este foarte relativ. Uite, de exemplu "acolo" si fetele de la Checky Girls au fost vedete.

 

La ce gura mare ai si tu ai fi vedeta daca te-ar suporta, scuze, sponsoriza cineva sa apari la o televiziune sa faci balmos, sa crosetezi, sa critici, sa vezi paiul si lipsa vocii din gura altuia, chestii de-astea simple si superficiale,americanesti ca sa fiu mai directa ca doar de la voi am importat si noi urmasii dacilor toate superficialitatile pamantului si le-am indesat in TVu

 

Uite o melodie draguta Poate te mai imbunezi. In melodie nu e vorba atat despre rata cat despre faptul ca ori in ce parte ar curge un rau, izvorul ramane acelasi. Daca-i ingust, mic si fara potential nici americile nu-l pot transforma intr-un fluviu. Ramane un parau. Uda talpile altora , da nu ineaca pe nimeni nici nu potoleste setea .

 

 

Garg si Stifler, cata lipsa de sensibilitate la voi....

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Garg si Stifler, cata lipsa de sensibilitate la voi....

Ei, asa estem noi rumunii, astia plini de tupeu si fara viitor. Hai sa ciocnim un paharel ca sa ne inecam amarul. :cheers:

 

Garg vii si tu maica ?

 

Apropo draga Jo, e concurenta mare la vedetism in America unde Snooki din Jersey Shore are faima nationala si e pe coperta la numeroase reviste. :lol:

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, asa estem noi rumunii, astia plini de tupeu si fara viitor. Hai sa ciocnim un paharel ca sa ne inecam amarul. :cheers:

 

Garg vii si tu maica ?

 

Apropo draga Jo, e concurenta mare la vedetism in America unde Snooki din Jersey Shore are faima nationala si e pe coperta la numeroase reviste. :lol:

 

Adelina Pestritu, vedeta noastra e mai frumoasa ca Snuki a lor

 

Uite, piesa asta a lui Corina o ascultam pe pick-up si dansam prin casa :) Aveam si microfon

Editat de joannahart
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi-ti bre de cactusul tau. Daca as enumera eu aici toate chestiile de care dai matale dovada, nu numai ca as fi banata definitiv dar mi-ar lua tot restul anului sa intocmesc lista.

 

 

Bre, lista mea ar fi foarte scurta ...

 

"La noi era o vedetă, acolo era nimeni"

Poate te mai imbunezi.

 

 

Si acolo este NIMENI in realitate, doar suportata, sponzorata de securitate sa nu zica secrete de spionaj si alte bazaconii d'ale comunistilor din trecut!!!

Da' ce fel de cuvant mai e si asta??? imbunezi ... poate la altii are mai mult efect!!!

 

Eu raman constanta!!! nimic nu este negociabil :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inclin sa cred ca artista Corina Chiriac a fost ajutata de securitate sa defecteze in America de Nord.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×