Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Corina Chiriac a preferat "Strada speranţei"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu care-i problema Olgai cu romanii :focus: , dar mie nu mi-a placut niciodata Corina Chiriac : e ingrozitor de urata si nici vocea ei nazala si dogita nu imi place. :crazy:

Bravo ei ca e activa si la batranete. La cat de singura e, ar innebuni intre 4 pereti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici mie nu imi place de ea nici ca aparenta nici ca artista, dar totusi, exista multi oameni care ii sunt fani. Gusturile muzicale sunt diverse si nici un artist de nicaieri nu este placut universal. Femeia a fugit in America precum multi altii si tot precum multi altii s-a intors acasa. Acesta nu e motiv de critica la adresa ei. A facut si ea ce a putut pe acolo, a realizat ca vedetismul din tara de bastina nu se materializeaza prin alte tari si isi continua frumos viata inapoi in tara ei, cu niste lectii invatate si experiente acumulate.

Si dupa cum spune si ea in acel interviu, daca ar fi ramas in America ar fi devenit ori agent imobiliar ori ghid turistic sau poate altceva. Asta deja arata ca femeia nu a avut asteptari irealiste de la viata din America, avand in vedere ca in Romania a fost si este o persoana publica faimoasa. Stia exact ca faima a ramas in Romania cand a emigrat si ca este valabila numai in Romania.

Pentru ce s-o fi trezit initiatoarea topicului sa-i scuipe in ciorba, chiar nu pricep.

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata. Gluma-i gluma, dar ariciul nu-i copac. (Eu am inventat acest proverb stravechi, ma pricep la proverbe :boss: )Eu am avut ocazia sa o vad pe scena, cantand live in 1985

 

Eu am vazut la TV show-ul de la Mamaia unde ea a castigat desi n-a fost cazul si nimeni din Romania de atunci n-a votat-o pe ea!!! Chiar de atunci mi s-a acrit de marile talente cu pilele lor care castiga chiar daca nu participa la eveniment!!! Na, acum ca stii ca eu o cunosc inaintea ta si nu numai pe ea din firma muzicala in formare alcatuit de comunisti la cererea tovarasilor, originea ta de proletar cu efecte intirziate din diferite motive, nu conteaza. Mereu ai aplaudat mult dupa ce s-a tras deja cortina. Cu mine vrei sa duci munca de lamurire comunista de ce si de cine aveau nevoie atunci romanii??? de cei insirati

pe lista ta, la ce serveau cand n-aveau ce manca??? sa la cante ce frumoasa-i patria ...

Infierbantat de patriotism sau alcool, ai uitat sa subliniezi unde sa rad in text!!! ca eu n-am fost membru de partid sau utecist si nu inteleg gluma ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unde ne duce lipsa de discutii interesante, la topic cu si despre corina chiriac :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Infierbantat de patriotism sau alcool, ai uitat sa subliniezi unde sa rad in text!!! ca eu n-am fost membru de partid sau utecist si nu inteleg gluma ta.

De alcol, sarumana. Mitilic, zis "Adio, mama". In doi-trei ani te cureti.

Doamna Olimpia, daca vreti, va pot face chiar acum membru de partid!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Gata.

Tovarasa Origla, o sa-mi fac autocritica maine, ca acuma ma duc la schlafen, cum zic yankeii. Va urez pe aceasta cale cactus cald, Arizona placuta si mancare verde.

Noapte buna, tovarasa!

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna Olimpia, daca vreti, va pot face chiar acum membru de partid!

 

 

Sint cam greu de avansat in asemenea functii, fara a mentiona si beneficiile: butelie de aragaz, apartament central, televizor mare rusesc, kukta fazek si sapun Fa, etc., ...

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint cam greu de avansat in asemenea functii, fara a mentiona si beneficiile: butelie de aragaz, apartament central, televizor mare rusesc, kukta fazek si sapun Fa, etc., ...

 

Fara sapun Duru, ca ala era pentru activisti.:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of of, mai mai... pai sa-i reprosezi Corinei Chiriac ca n-a dat America pe spate la 40 de ani e chiar ridicol! Dintre toate "vedetele noastre comuniste" (din generatia ei) se tine cel mai bine profesional: e activa, are emisiunea ei care probabil face ceva audienta cu nostalgici si pensionari, inca mai poate canta, bravo ei!

 

Pai cati aspiranti americani reusesc sa se remarce in America? 0,00?%

 

Iata aici mostre de aspiranti americani... in viziune tot americana... :)

Tari RHCP! :good:

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cati aspiranti americani reusesc sa se remarce in America?

 

0,00?%

 

Vezi ca ai reusit sa te remarci prin a compara iepuri cu magari doar ca sint urechiati

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Copleshit de atatea argumente, nu-mi ramane decat sa ma retrag la umbra sticlelor si sa redevin alcoolicul anonim fara trecut si fara viitor. Traiasca U.S. and A.

Si te rog sa nu ne faci neamul de ras si sa bei numa alco hol fakut de tine acasa, din prune culese cu mana ta din copacul pe care l-ai semanat, hranit cu ingrasamant natural personal si udat cu apa din fantana...adicacu alte cuvinte bio. Da sa nu bei pana te faci verde ca altfel o sa-ti trebuiasca si tie apa cu lamuie precum bea tovarasa din Cactusland.

Traiasca U.S. of A.S.S. si sa traiti si d-stra. :salut:

Editat de Stifler's Mom
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×