Sari la conținut
Forum Roportal
ProPieseAuto

Promovare Website in prima pagina Google metode

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va salut, am marea placere sa va prezint o formula unica si chiar foarte simpla pentru a va pozitiona website-ul personal in prima pagina Google in doar 1 luna. Site-urile mele toate sunt pe prima pagina si repede. Vedeam pe aici tot felul de SEO masteri dar...lasa de dorit explicatiile si metodele lor. Ptr cine vrea sa afle las aici un id: EDIT.....dovezi am garla cu toate site-urile pozitionate pe prima pagina in Google si culmea, fara sa te chinui cu toate uneltele adwords sau alte tampenii.

 

PS: nu prea am timp sa stau online aici pe forum so....ma gasiti pe id-ul de mess.

Editat de BlueS
Edit ID mess.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, am marea placere sa va prezint o formula unica si chiar foarte simpla pentru a va pozitiona website-ul personal in prima pagina Google in doar 1 luna. Site-urile mele toate sunt pe prima pagina si repede. Vedeam pe aici tot felul de SEO masteri dar...lasa de dorit explicatiile si metodele lor. Ptr cine vrea sa afle las aici un id: EDIT.....dovezi am garla cu toate site-urile pozitionate pe prima pagina in Google si culmea, fara sa te chinui cu toate uneltele adwords sau alte tampenii.

 

PS: nu prea am timp sa stau online aici pe forum so....ma gasiti pe id-ul de mess.

 

Sal, care este pretul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poţi duce un site pe locul I la căutări într-o lună.

Ce ai putea primi de la Google ar fi un cadou în genul că nu îţi va mai indexa vreodată site-ul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@alex1292 Poate sa-l duca intr-o luna pe prima pagina, insa depinde cat de competitive sunt cuvintele cheie pe care ajung site-urile lui acolo.

 

Optimizare SEO = Multa Munca

 

Daca un site nu are continut unic si exceptional nu are sanse sa ajunga pe prima pagina Google nici din a 12 a luna...

Am lasat un link catre modalitati de a realiza optimizare seo on-page de calitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×