Sari la conținut
Forum Roportal
Elia

Potopul reloaded

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cat am ras vazand raspunsul tau maximus ,s-a speriat si catelusul meu de mine :doh:

auuu bultik mea ,good joke frate :P :crazy: :spiteful:

 

Nu pot sa nu intervin, dar mi se pare ilogic ce faci.

Asa cum tu razi de altii si eu pot sa rad de tine, dar asta nu ajuta la nimic, nici uni ,nici altii nu suntem mai buni, nici macar la gramatica.

Sa rugam pe Dumnezeu sa ne ajute sa fim ceia ce vrea El cu adevarat sa fim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ia explica tu ,ca esti mai citit :spiteful:

Neuronii tai nu sunt suficienti? Poate te ajuta "dark-light".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cat am ras vazand raspunsul tau ,s-a speriat si catelusul meu de mine :crazy:

...Asa isi exprima unii spiritualitatea...fara cuvinte... :spiteful: sau religia...???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa nu intervin, dar mi se pare ilogic ce faci.

Asa cum tu razi de altii si eu pot sa rad de tine, dar asta nu ajuta la nimic, nici uni ,nici altii nu suntem mai buni, nici macar la gramatica.

Sa rugam pe Dumnezeu sa ne ajute sa fim ceia ce vrea El cu adevarat sa fim.

 

unii suntem mai buni la gramatica. cei care am fost atenti la scoala.

cat despre tine...hai sa nu mai vorbim

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zau ca asta-i una din cele mai pertinente definitii ale Bibliei! :spiteful:

Asta-i tot ce-ai inteles din Biblie? Sau sa inteleg ca si tu faci parte din acea categorie de oameni? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta-i tot ce-ai inteles din Biblie? Sau sa inteleg ca si tu faci parte din acea categorie de oameni? :spiteful:

 

care categorie de oameni?

a celor care isi utilizeaza creierul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Neuronii tai nu sunt suficienti? Poate te ajuta "dark-light".

good answer :spiteful: neuronii mei sunt buni ,chiar f buni ,dar avand in vedere ca voi sunteti cei mai aproape de d-zeu (asa vreti voi sa va credeti) ma gandeam ca unul din voi e in stare sa explice cu,cuvintele lui ,si fara sa faca greseli gramaticale penibile .inteleg una ,doua,dar ma intreb unde era x cand l-a scoala i s-a predat: SAU si S-AU ?? :crazy:

auzi elia dar neuronii tai functioneaza la pontentialul lor ?? nu prea se vede :P :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa nu intervin, dar mi se pare ilogic ce faci.

Asa cum tu razi de altii si eu pot sa rad de tine, dar asta nu ajuta la nimic, nici uni ,nici altii nu suntem mai buni, nici macar la gramatica.

Sa rugam pe Dumnezeu sa ne ajute sa fim ceia ce vrea El cu adevarat sa fim.

pai razi de mine ,dc vezi ca fac gafe de doi lei ,oricum eu nu asta vroiam sa scot in evidenta ci :faptul ca oameni care habar nu au sa scrie corect in limba lor natala ,tin discursuri despre bla bla bla ,si e rusinos !!!

dc tot vrea x sa tina discursuri macar sa invete sa scrie corect gramatical :spiteful:

Editat de elenutzabalenutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numaratoarea inversa se aude rostindu-se mai apasat ca oricand. Ceea ce va relatez o sa vi se para ca apartine unor zari de frumusete spirituala pentru care sa tot cantam. Dar nu ignorati linistea dinaintea furtunii. Despre ce e vorba ?

 

Ca reactie la hotararile judecatoresti recente impotriva expunerii publice in America a Celor zece porunci si la asaltul continuu al programului secular-umanist impotriva valorilor traditionale, s-a creat Comisia Celor zece porunci pentru a restabili si mentine principiile morale ale traditiei iudeo-crestine in natiunea si societatea tuturor libertatilor. Peste 300 de organizatii religioase crestine s-au unit pentru a salva America de ofensiva necrestina care este pe cale sa inlature din mintea generatiei tinere reperul dupa care se normeaza o viata cu adevarat demna si sanatoasa si fericita. Altfel urmeaza prabusirea. Oferta fara precedent a initiativei este intinsa guvernului american spre a castiga adepti hotarati si pe linia politica , iar raspunsurile nu intarzie sa vina.

 

Obiectivele Comisiei sunt urmatoarele:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×