Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

3 prietene ale mele din Cali:

 

Katarina Van Derhamw1txmu.jpg

 

Tiffany Toth2gt6sd3.jpg

 

Eugenia Diordychuk24y5sb6.jpg


Pt curioase/curiosi: Doar Eugenia are sanii naturali.Si e din Ukraina.Toate sunt professional models.Katarina are revista ei de mare succes in USA(e publisher),Vivaglam magazine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bunnies yes ;)

La fel sunt bun prieten cu cateva foste mari supermodels in lume.Cateva cantarete la fel.Acu ca nu mai traiesc in USA deloc pastram legatura prin emails ori ne vorbim pe Twitter.Dar cea mai buna prietena a mea este Christy Bella Joiner.Fosta supermodel pana in 2009 cand s-a retras.Si actrita de TV daca ai vazut cumva The Tudors sau Entourage de ex,a jucat in ele.

E o fata dulce si f draguta cu suflet mare.O vreme a fost iubita lui Joaquin Phoenix.Si azi ei inca sunt prieteni f buni insa.

 

vdd5it.jpg4qik9k.jpgvyv0g0.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Tudors nyam.gif dar cine a fost ea acolo?? Ca n-o recunosc :| Nu cred ca a fost in The Tudors , as fi stiut-o.

Editat de Amuneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Tudors nyam.gif dar cine a fost ea acolo?? Ca n-o recunosc :| Nu cred ca a fost in The Tudors , as fi stiut-o.

 

Pai n-ai cum sa o stii (si nu numai tu) pentru ca a avut un rol minuscul necreditat, ceea ce inseamna ca numele ei nu i-a aparut la final in lista, vizavi de personajul interpretat. Astia se numesc "extras" adica actori de duzina din marele ocean actoricesc care iau roluri de umplutura in fundal. "Lady in waiting" asta i-a fost rolul si cred ca trebuie sa te uiti din nou la Tudors cu lupa ca sa o observi pe acolo...daca o observi.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Pai n-ai cum sa o stii (si nu numai tu) pentru ca a avut un rol minuscul necreditat, ceea ce inseamna ca numele ei nu i-a aparut la final in lista, vizavi de personajul interpretat. Astia se numesc "extras" adica actori de duzina din marele ocean actoricesc care iau roluri de umplutura in fundal. "Lady in waiting" asta i-a fost rolul si cred ca trebuie sa te uiti din nou la Tudors cu lupa ca sa o observi pe acolo...daca o observi.

M-am uitat de 2 ori la el... n-am vazut-o..Dar Jonathan Rhys Meyers si Henry Cavill... mhm.. :yam: :yam:

Editat de Amuneth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

3 prietene ale mele

 

La fel sunt bun prieten cu cateva foste mari supermodels in lume.Cateva cantarete la fel.Acu ca nu mai traiesc in USA deloc pastram legatura prin emails ori ne vorbim pe Twitter.Dar cea mai buna prietena a mea este Christy Bella Joiner..

 

 

 

 

i like u...dar o sa-mi treaca repede! cu fiecare nume scapat, cu atat imi Place mai putin de tine.

 

 

dar asta e problema mea...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×