Sari la conținut
Forum Roportal
Mytzzy

Software pentru realizarea unui video clip

Postări Recomandate

Vreau sa realizez un filmulet din alte video.uri .. de obicei faceam filmulete de genul cu ajutorul lui Windows Movie Maker ..dar acum video.urile pe care vreau eu sa le folosesc nu sunt suportate de WMM. Ce program asemanator pot folosi?

 

P.S.: Video.urile sunt transferate de pe caseta din aceea veche pe un dvd, daca conteaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa realizez un filmulet din alte video.uri .. de obicei faceam filmulete de genul cu ajutorul lui Windows Movie Maker ..dar acum video.urile pe care vreau eu sa le folosesc nu sunt suportate de WMM. Ce program asemanator pot folosi?

 

P.S.: Video.urile sunt transferate de pe caseta din aceea veche pe un dvd, daca conteaza.

 

 

Magic Video Deluxe

Sony Vegas Pro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau.. mai de graba.. sugerati`mi un program bun pentru a converti video.ul, din .VOB in altceva, fara sa i se schimbe calitatea.

 

Salut, ti-a sugera pentru conversie video: Free 3GP Video Converter - ai link pentru descarcare aici: Link soft video convertor

De asemenea, un articol cu ce face acest program si alte cateva lucruri despre el, poti gasi aici: Articol despre video convertor

Batfta si sper ca am fost de ajutor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×