Sari la conținut
Forum Roportal
scumpica21

Ce faci cand persoana iubita nu te mai vrea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De patru ani aveam o relatie frumoasa, iar acum mi-a spus ca s-a indragostit de o femeie pe care a cunoscut-o pe internet. Eu am 22 de ani, ea 30 si are si un copil, un sot! Chiar şi asa il vreau inapoi, numai ca el nu mai vrea. Ce pot face?????????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar , numai defecte are tipa : 30 de ani , un copil , vai de capul ei...

dar nu inteleg : se vor muta impreuna ...sau cum l-ai pierdut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De patru ani aveam o relatie frumoasa, iar acum mi-a spus ca s-a indragostit de o femeie pe care a cunoscut-o pe internet. Eu am 22 de ani, ea 30 si are si un copil, un sot! Chiar şi asa il vreau inapoi, numai ca el nu mai vrea. Ce pot face?????????

 

 

Nu stiu daca varsta are atat de mare importanta ... relatia lor e recenta sau ti-a ascuns pana acum ???

Este foarte greu, pentru ca acum suferi si nu se stie daca deciziile pe care le iei sunt in regula, important este sa te linistesti putin si sa privesti in jurul tau si in viata ta, incearca sa te detasezi putin de el si sa te gandesti la tine pentru moment. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce pot face?????????

să'ţi ştergi ... lacrimile şi să devi femeie ! :hi:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti sigura ca nu ti-e mai bine fara el?

 

ar trebui sa ne dai mai multe amanunte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De patru ani aveam o relatie frumoasa, iar acum mi-a spus ca s-a indragostit de o femeie pe care a cunoscut-o pe internet. Eu am 22 de ani, ea 30 si are si un copil, un sot! Chiar şi asa il vreau inapoi, numai ca el nu mai vrea. Ce pot face?????????

 

cum adica ...."chiar si asa il vreau inapoi".....

ai 22 de ani....priveste inainte....de va fi sa fie ceva serios intre voi va fi, de nu....e doar o experienta de viata.....

probabil ca relatia voastra nu era asa perfecta cum o vezi tu altfel n-avea "ochi" ptr "doamna de 30 de ani" , nu crezi ?

ce poti face ? sa ai rabdare ....si sa nu te mai milogesti ca-l vrei oricum.....HEI capul sus si mai multa demnitate.....intoarce-i tu spatele cand te-o cauta, daca-i doar o ratacire de moment sa fie fericit ca l-ai vrut, nu sigur ca-l vei primi oricand indiferent ce face

 

stiu ca doare....dar ai incredere si nu-i mai arata ca esti atat de topita....macar incearca....n-ai nimic de pierdut...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
să'ţi ştergi ... lacrimile şi să devi femeie ! :P

exact... sa i-o tragi mai bine si des :jester: ce altceva ar mai vrea un barbat ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mancare.

pai da... mancare, sa mai faca fata ... si cate o gura de aer din cand in cand :P

 

(tare mai sunt si eu in teorie... :jester: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×