Sari la conținut
Forum Roportal
rast

Un site despre Romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cel putin designul e aiurea.........

 

nu imi place.... ai doar headerul ala mare... si in rest nimic.......

 

ai putea putin sa ii dai viata..... sa pui niste culori.... nu stiu.........

 

e prea alb daca ma intelegi.......

 

Si la imaginea aceia macar bputea sa ii pui si tu un border de 1.... ca arata mai bine.....

 

fie. fara suparare dar asta e parerea mea.....

daca as intra la tine pe site nu as sta mai mult de 10 secunde cum e structurata informatia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

fie. fara suparare dar asta e parerea mea.....

daca as intra la tine pe site nu as sta mai mult de 10 secunde cum e structurata informatia

 

Nu ma supar. Chiar dimpotriva! Imi pare bine sa aud si alte pareri.... stii vorba veche "un shut in f__d, un pas inainte" :()

Site-ul este al unei agentii de turism, eu numai l-am facut.

Site-ul se vrea a fi un site de informatii. Nu prea conteaza designul, dar este f. f. importanta structurarea informatiei. De ce crezi ca nu este o structurare adecvata? Ce ar trebui modificat?

 

Mersi pentru atentie,

rast

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut rast,

 

nu vreau sa fiu rau, dar tu ai cerut pareri. Daca dexterstat a spus ca designul e aiurea, eu consider ca nu exista design. Pur si simplu ai pus informatiile in tabel.

 

Site-ul se vrea a fi un site de informatii. Nu prea conteaza designul, dar este f. f. importanta structurarea informatiei.

 

Asa e, structura informatiei este foarte importanta, dar vizitatorul cand intra pe site, primul lucru pe care-l vede este grafica.. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ideia este ca ai pus acolo sus multe informatii... multe linkuri......

 

scrisul e destul de mic... si ...un om cand intra pe site...

 

se uita... nu vede nimic care sa atraga ... si parerea mea e ca iese........

 

un site pentru o agentie de turism trebuie sa arate la design foarte bine

... si daca arata bine la design... cu siguranta si informatia va fi structurata astfel incat sa poata fi vizibila.......

 

Ideia este ca cel mai bine ar fi sa ai un header sus...... si apoi.... in partea de dupa header un meniu ca o bara......... cu un background ceva... care sa arate bine... si care sa impresioneze.......(astef si omul va fi mai atent la informatii...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Mersi mult pentru idei.

Faza e ca eu ma ocup doar de programare si scriere HTHL. Designul este "proiectat" de sefu' agentiei.

Chiar azi am discutat cu el. O tina pe a lui, ca asa e bine :((( :crazy:((. El crede ca ce-i place lui e frumos si place si celorlalti.

Da' poate vazand criticile voastre "isi baga mintile in cap" :crazy:) si accepta si alte idei.

 

Multumesc inca odata,

radu s.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×