Sari la conținut
Forum Roportal
My_lollipop

Epilare definitiva a parului de pe fata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu exista epilare definitiva cu laserul. Daca vrei o epilare definitiva cauta epilarea cu acul. Este o metoda rusa care are eficienta 100%.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am o mare problema si anume parul de pe fata. Nu ma refer la mustata si la sprancene, ci la parul de pe obraji. Am 16 ani, sunt fata si (stiu ca suna cam deprimant) am par pe fata!De cand sunt mica am o problema cu parul, dar chiar nu ma asteptam sa-mi apara si pe obraji.NU stiu ce sa fac.!!! ma gandeam sa incerc o epilare definitiva cu laser dar nu prea indraznesc.

 

Va roooooog foarte mult sa ma ajutati cu niste pareri (daca ati avut o astfel de experienta sau daca cunoasteti persoane care au incercat epilarea definitiva pe fata)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista epilare definitiva cu laserul. Daca vrei o epilare definitiva cauta epilarea cu acul. Este o metoda rusa care are eficienta 100%.

 

 

Moama, lucrezi in domeniu? Vreau sa aflu mai multe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moama, lucrezi in domeniu? Vreau sa aflu mai multe...

 

Nu lucrez si nu stiu ce as putea sa iti spun mai multe. Nu stiu daca la noi face cineva epilare cu acul sau nu dar stiu sigur ca este cel putin pana acum singura metoda cu adevarat definitiva. Imi pare rau ca nu te pot ajuta. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arsuri de gradul III. Elimină foliculii definitiv... garantat. Păi, dac-ar exista metode eficiente, credeţi că nu s-ar apuca cei din domeniu să-şi facă reclamă la greu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna! Am o mare problema si anume parul de pe fata. Nu ma refer la mustata si la sprancene, ci la parul de pe obraji. Am 16 ani, sunt fata si (stiu ca suna cam deprimant) am par pe fata!De cand sunt mica am o problema cu parul, dar chiar nu ma asteptam sa-mi apara si pe obraji.NU stiu ce sa fac.!!! ma gandeam sa incerc o epilare definitiva cu laser dar nu prea indraznesc.

 

Va roooooog foarte mult sa ma ajutati cu niste pareri (daca ati avut o astfel de experienta sau daca cunoasteti persoane care au incercat epilarea definitiva pe fata)

 

 

Buna,

Incearca crema Kalo pentru epilare definitiva este foarte buna eu o folosesc de ceva timp si am inceput sa vad rezultatele inca de la a doua aplicare.Sper ca ti-am fost de ajutor pentru mai multe detalii poti intra pe site si sa citesti mai multe despre aceasta crema.www.mediparkherbal.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Am o mare problema si anume parul de pe fata. Nu ma refer la mustata si la sprancene, ci la parul de pe obraji. Am 16 ani, sunt fata si (stiu ca suna cam deprimant) am par pe fata!De cand sunt mica am o problema cu parul, dar chiar nu ma asteptam sa-mi apara si pe obraji.NU stiu ce sa fac.!!! ma gandeam sa incerc o epilare definitiva cu laser dar nu prea indraznesc.

 

Va roooooog foarte mult sa ma ajutati cu niste pareri (daca ati avut o astfel de experienta sau daca cunoasteti persoane care au incercat epilarea definitiva pe fata)

poti scapa de par cu ulei de furnici e 100% natural si parul nu mai iese deloc http://www.okazii.ro/epilare/altele/tala-ant-oil-epilare-definitiva-cu-ulei-de-oua-de-furnici--a112635170

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

EU iti recomand epilarea definitiva cu draga inima, da rezultate foarte bune dar trebuie sa te tii de sedinte.

Să oferi recomandarea epilarii definitive cu ..LASER...DUSMANILOR tai  , dear Cassandra 1234 !... Cand bagi radiatii in corp , le consideri rezultate bune ?!.. In marile centre de cosmetica din tarile civilizate ,de ani buni nu se mai foloseste asa ceva !  .. Se mai folosesc in tari din lumea a III-a ( cum e si Romania) sau in  cabinete pentru "neaoşe disperate" !.. In primul rand SA RECOMANZI ALTERNATIVE SANATOASE ORGANISMULUI..NU TOXICITATE CARE PAN'LA urma nu este decat o amanare a sentintei !  . ps  CELE MAI BUNE METODE DE EPILARE TOT CELE CONVENTIONALE RAMAN..LAMA ( cea mai sanatoasa) SAU CEARA  .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×