Sari la conținut
Forum Roportal
Ecko72unltd

Cum isi face asta template-urile ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut la mai multi tipurile astea de template. Cum si le face? Si cum le pune pe site? De ex. Aici

 

Si sa nu mai deschid inca un topic mai am o intrebare: exista vreun script cu ajutorul caruia as putea sterge ceva de pe site ? Mi-am pus un ceas de pe un site si am sters codul si el nu s-a sters... Pur si simplu e in plus. Deci cum as putea sa il sterg? Multumesc anticipat.

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
shi am sters codul shi el nu s`a sters .. pur shi simplu e in plus fara nimik..deci cum as putea sa il sterg? ms anticipat :)

 

:hi: 8) ceea ce ai spus tu e practic imposibil....

uita-te mai atent in cod...... daca ai sters ceva din cod nu are cumn sa mai apara.........

 

si cu template-urile alea nu prea am inteles nimic.......

 

adica vrei template-uri de acel gen?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:hi: 8) ceea ce ai spus tu e practic imposibil....

uita-te mai atent in cod...... daca ai sters ceva din cod nu are cumn sa mai apara.........

 

si cu template-urile alea nu prea am inteles nimic.......

 

adica vrei template-uri de acel gen?

Da ... cum fac ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu ceasul ... cum a spus dexterstat ai sters ce nu trebuia. Sau cand accesezi pagina, browserul o incarca din cache. Incearca sa stergi cache-ul si vezi daca e la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In legatura cu ceasul ... cum a spus dexterstat ai sters ce nu trebuia. Sau cand accesezi pagina, browserul o incarca din cache. Incearca sa stergi cache-ul si vezi daca e la fel.

cum cu, cache-ul ? ... Pe tripod poti sa pui un cod fie pe o singura pagina fie pe toate , iar la mine a fost prima data pe toate , pe urma la-am sters, dupa care la-am pus numa pe prima si sa-a blocat si nu mai arata edit code.. e pur si simplu fara nimic .. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ecko72unltd, nu inteleg ce vrei sa spui ...

Nu am folosit niciodata tripod si banuiesc ca are un file manager de genul home.ro

Pe home.ro am cateva site-uri si am avut probleme cand am accesat file managerul oferit de ei, adica nu vedeam nimic din ce era pe site.

Incearca sa modifici paginile local, pe computerul tau si fa-le upload dupa aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat pe site si am vazut doar 3 poze cu persoana respectiva. Pentru Template incearca Adobe Photoshop dar nu stiu ce rezultate vor iesi din moment ce tu folosesti Tripod.

Pentru cei ce nu au folosit tripod e un site ce iti ofera 25 MB de exemplu si diferite Template .. tu doar trebuie sa click-uiesti sectiunea Edit si sa introduci ce vrei. Ca tripod mai sunt www.neogen.ro, www.freewebsite.com , ceva de genu. Nu merita

Ecko72unltd, foloseste www.lx.ro, www.zoom.ro, sunt romanesti si ofera conditii mult mai ok si avantajoase. Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma. E-mail: piticstyle@yahoo.com la fel si id-ul de Messenger. Bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×