Sari la conținut
Forum Roportal
Wraiste*

Simt ca ma insala..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie mi-e teama sa nu te imping sa faci un pas gresit, dar cred ca e bine totusi sa-l testezi sa vezi ce face fara tine. Ar putea fi o invatatura pentru amandoi.

 

io ti-am mai zis ca esti un geniu, da nu m-ai crezut.

da, Vraiste, exact asta tre sa faci. nimic altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pipo am discutat cu el acum aproximativ 2-3 saptamani despre lucrul acesta. i-am spus tot ce am pe suflet, a recunoscut ca greseste dar a zis ca asa este el,ca nu e romantic, ca nu e sensibil si nu stie sa isi manifeste iubirea si va incerca sa se schimbe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai auzit ceva gemete pe fundal ?? n-ai intrebat si tu la ce film se uita ?? poate pana la urma am inteles gresit cu totii :tease:

 

nu se auzea nimic, nu am intrebat ce film dar mi-a zis ca e acasa la parintii lui si se uita la un film cu fratele si un var

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-a sunat acum si mi-a zis ca se uita la fim si nu poate sa intre pe net sa vorbeasca cu mine. o sa intre la 10

Suna-l tu si intreaba-l ce film, tine-l de vorba, observa daca e calm se intinde la vorba sau te expediaza cu orice pret.

 

Insista, suna-l, nu-l lasa. Spune-i ca te simti singura, vorbeste de viata de cerul albastru, de orice, numai tine-l la telefon.

 

 

Daca insista cu filmul, pune-l sa ti-l povesteasca in timp ce-l vede.

 

 

 

Nu fi nervoasa, pastreaza-ti calmul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pipo am discutat cu el acum aproximativ 2-3 saptamani despre lucrul acesta. i-am spus tot ce am pe suflet, a recunoscut ca greseste dar a zis ca asa este el,ca nu e romantic, ca nu e sensibil si nu stie sa isi manifeste iubirea si va incerca sa se schimbe.

Unul care incearca sa se schimbe face eforturi, iar acum TINE-L LA TELEFON PANA SE TERMINA FILMUL.

 

PS Nu conteaza cat platesti telefonul, FA-O!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se auzea nimic, nu am intrebat ce film dar mi-a zis ca e acasa la parintii lui si se uita la un film cu fratele si un var

 

ai verificat acasa la parintii lui?..... :tease: :D :cry: :P

 

io pun pariu cu voi ca nu gresim, iar fata asta n-are paranoia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu parea ca incearca sa ma expedieze. de fapt niciodata nu m-a expediat cand l-am sunat, dar el pe mine ma suna foarte rar atunci cand e plecat. e adevarat ca atunci cand il sun eu imi raspunde indiferent de ora

 

daca il sun acum din nou o sa imi spuna ca rad ceilalti baieti de el ca e sub papuc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×