Sari la conținut
Forum Roportal
Alexuamarian

Sony Ericsson W302 la 15 E + abonament, merita?

Postări Recomandate

Merita sa ma leg la cap cu un abonament la Voda pentru un Sony Ericsson W302. Chiar este asa cum il descriu ei pe site? N-are niste defecte ascunse? De fapt, nu este chiar atat de ieftin cum pare la prima vedere. Ca asa fac toti in promotii, scot pretul in fata, dar nu spun ca esti sclavul lor timp de un an.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca crezi ca abonamentul asta te satisface,te ajuta cu ceva si iti convine si telefonul atunci e bine ''sa te legi la cap'',trebuie sa fie si un abonament mai convenabil totusi ,pentru ca daca nu ai partea de ceva avantaje la abonament nu mi se pare un telefon prea dotat pentru un asemenea sacrificiu! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merita sa ma leg la cap cu un abonament la Voda pentru un Sony Ericsson W302. Chiar este asa cum il descriu ei pe site? N-are niste defecte ascunse? De fapt, nu este chiar atat de ieftin cum pare la prima vedere. Ca asa fac toti in promotii, scot pretul in fata, dar nu spun ca esti sclavul lor timp de un an.

:think: Cum adica esti sclavul lor? Nu asta inseamna un ABONAMENT?

Nu este nimic ascuns, totul este prezentat in contract - ca mai dispar cateva minute...asta e par la ceas. Si este foarte important sa iti alegi optiunile ce te avantajeaza pe tine.

Ca am vazut eu o desteapta, care se mira ca eu platesc 300 de mii pe luna si vorbesc toata ziua, pe cand ea vorbeste mult mai putin si plateste cate un milion. Ea avea optiune de timp favorit si vorbea numai ziua la telefon...

 

Despre telefon habar nu am ce sa spun, nu ma pricep.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Telefonul e ok, se aude bine pe casti, are un player cool, camera foto-video. Pentru muzica e ok, insa daca vrei mai mult, spre exemplu, internet, afla ca nu are 3G, ci doar GPRS. Eu l-am cumparat cand mi-am prelungit abonamnetul si pot sa spun ca, pentru ce imi trebuie mie (muzica), e mai mult decat ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×