Sari la conținut
Forum Roportal
Ea.

Barbati cu muschi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oameeeeeeeeeeeeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Intrebasem si eu: unde se presupune a fi localizati muschii aia despre care suntem intrebate daca ne plac sau nu?

Whereeeeeeeeee???????????????????????????

La creier .:roll:

 

Bai, doar scandura sa nu fie, da' nici gras. Cu muschi sau fara...da' nu m-as vedea cu unu' de la Chippendales sau cu un culturist.

:o: Inseamna ca am pierdut si singura sansa. :(

 

I oblige. :)

 

3 exemple dintre care numai unul este corpul ideal. Ia sa vad ghiciti? :roll:

Ala in blugi ?! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ala in blugi ?! :)

 

Pai tu care credeai...av cors ala in blugi. Daca e si femeia slaba asa ca el iese scantei cand so da cu ea la pat.Se freaca oasele intre ele.:(

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La creier .:)

Zeeu bre?

Cica odata un neuron nimeri in cutia craniana a unui barbat, sa intalneasca alti neuroni si sa faca echipa.

Intuneric bezna. Liniste deplina.

Ingrozit incepu sa urle:" Alooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!Unde sunteeeeeeeeeeeeti??????????????

La care ii raspunse un glas venind din adancuri: "Mai ala micu', suntem toti aicea jos! Fa-te-ncoa!!!"

 

O noua intrebare: in CARE creier? Ha?

 

 

Naeema dear, ma gandeam acuma ce sa aleg.

In mod normal ar trebui sa aleg nambar tu, ca ala poate nu ma scapa pe jos, da' chestia e ca tre' sa-i pun un poster pe fata. Si mai-mai nu ma-ndur sa stric ce am acuma cu James Hetfield, my love.

 

Am chemat si socrela sa aleaga. same. Bleahhhhhh!!!!!!

Editat de Fluffycat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Naeema dear, ma gandeam acuma ce sa aleg.

In mod normal ar trebui sa aleg nambar tu, ca ala poate nu ma scapa pe jos, da' chestia e ca tre' sa-i pun un poster pe fata. Si mai-mai nu ma-ndur sa stric ce am acuma cu James Hetfield, my love.

 

Am chemat si socrela sa aleaga. same. Bleahhhhhh!!!!!!

 

Tu vb serios, ati ales number tu? :) No way Hose....te rog spune-mi ca glumesti.

 

Numai inteligenta va excita, doamnelor?

Nu numai. Nu strica nici oleaca de sics pac bronzati,cu niste sudoare prelingandu-se in jos spre beli buton. :(

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai tu care credeai...av cors ala in blugi. Daca e si femeia slaba asa ca el iese scantei cand so da cu ea la pat.Se freaca oasele intre ele.:(

Este ca l-am ghicit ?! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu vb serios, ati ales number tu? :o: No way Hose....te rog spune-mi ca glumesti.

Pai m-am gandit care din astia trei nu m-ar scapa jos, tu n-auzi? Daca asta e tot ce-ai oferit!!!!!!!

Asa splendoare de picioare nu gasesti pe toate drunurile. :) :( :o:

 

Na, ca vorbii cu james si a zis ca mai amana cateva zile un concert si trage o fuga incoa, just for me. Asa ca...renunt.

 

Uite ce place la mine.

 

 

 

Echipat complet: picioare, muschi, corp superb, paaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr unde vrei si unde nu vrei si.........VOCE!!! De ochi....no comments, ca nu-i pentru asta topicu.

Editat de Fluffycat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai m-am gandit care din astia trei nu m-ar scapa jos, tu n-auzi? Daca asta e tot ce-ai oferit!!!!!!!

Asa splendoare de picioare nu gasesti pe toate drunurile. :( :o::o:

 

Na, ca vorbii cu james si a zis ca mai amana cateva zile un concert si trage o fuga incoa, just for me. Asa ca...renunt.

 

Uite ce place la mine.

 

 

 

Echipat complet: picioare, muschi, corp superb, paaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr unde vrei si unde nu vrei si.........VOCE!!! De ochi....no comments, ca nu-i pentru asta topicu.

 

 

Aaaaa...bun ai James da singura problema cu el e ca-i blond mancal-ar mama.Da canta la Metallica si asta compenseaza.Deci... :roll:

 

La mine place mult nenea asta:

 

 

 

 

:) Ptiu...sa nu-l deochi ca secsi mai e...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×