Sari la conținut
Forum Roportal
danyel8yo

Nigei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Nigei" nu inteleg ce ar fi dar banuiesc dupa descriere ca este o ridicatura din piele tare si urit.

 

Se trateaza simplu de dermatologist: se arde cu nitrgen lichid si din cateva sedinte dispare definitiv si nu se mai intoarde !!! Un betisot lung cu vat ala capat se pune in eprubeta cu nitrogen lichid, iese fum, aburi si se aplica pe neg. E simplu, nu doare, e rapida sedinta si nu este nici scump dar garantat.

 

 

E vorba de Warts, nu-i asa ???

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am auzit la mai multi prieteni care au avut problemele astea si ei au scapat in felu urmator: s-au pisat pe negi si apoi au pus felii de usturoi pe negi(nu trebuie tinuta prea mult felia de usturoi pentru ca arde carnea).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am auzit la mai multi prieteni care au avut problemele astea si ei au scapat in felu urmator: s-au pisat pe negi si apoi au pus felii de usturoi pe negi(nu trebuie tinuta prea mult felia de usturoi pentru ca arde carnea).

Asta e metoda cea mai buna.fratele meu a avut miinile pline si s-au vindecat in 2 luni toti.Cauterizarea nu i-a fot buna,chiar s-au inmultit.

Sanatate multa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e metoda cea mai buna.fratele meu a avut miinile pline si s-au vindecat in 2 luni toti.Cauterizarea nu i-a fot buna,chiar s-au inmultit.

Sanatate multa!

 

 

Asa ceva a folosit si sora-mea.Multa sanatate :good:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea vorbest de nitrat de argint. Am folosit si eu acum vreo 10 ani si a avut rezultate f. bune si rapide. Dar nimeni nu spune unde mai pot gasi nitrat de argint in ziua de azi? La farmacie au ridicat din umeri. Stie cineva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toata lumea vorbest de nitrat de argint. Am folosit si eu acum vreo 10 ani si a avut rezultate f. bune si rapide. Dar nimeni nu spune unde mai pot gasi nitrat de argint in ziua de azi? La farmacie au ridicat din umeri. Stie cineva ?

 

mda..mie mia spus o farmacista sa intreb la spital,si daca am p cineva acolo,e mult mai bine.cum ar veni"pile"..probabil e ceva mai periculos :yes: habar nu am.eu mi-am luat VEROLIT..inca nu mi-a trecut,dar mai insist :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×